Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok miért járnak randioldal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért járnak randioldalakra ha ennyire leszarnak mindent?

Figyelt kérdés
Komolyan elkeserítő, minden lánynak normális külön bemutatkozó posztot írok, és még csak válaszra sem méltatnak. Eszembe sem jutott bunkónak lenni, még is, elolvassák, és szimplán még csak nem is válaszolnak. Most komolyan hölgyek, csak egó doppingra használjátok ezeket az oldalakat? Hisztiztek a bunkók miatt még is ők adnak nektek magabiztosságot?
2016. szept. 11. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
A külsőd, esetleg a kodod miatt nem válaszolnak. Vagy annyira kedves akarsz lenni hogy túl nyálasan irsz.
2016. szept. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*korod
2016. szept. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én csak annak nem szoktam válaszolni, aki igénytelenül ír és el se olvassa a profilomat. És sajnos ők vannak többségben, 10-ből 1 üzenet szokott normális lenni, vagy még annyi sem.

Annyit kérek a profilomon, hogy

1. ne annyit írjanak, hogy "szia, hogy vagy?" vagy "dugnálak" vagy hasonló, hanem értelmes üzenetet.

2. fogalmazzanak érthetően és írjanak helyesen.

Akik ezt nem tartják be, azoknak nem válaszolok. Ha valakit nem érdeklek annyira, hogy elolvassa, ki vagyok, akkor az minek ír rám egyáltalán?

2016. szept. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Direkt olvasok profilt, nem is írok igazán olyannak akinek üres a profilja. Körülbelül ezt szoktam:


- Szia


- XY vagyok, erre és erre lakok, ezt és ezt csinálom.

- Lenne kedved ismerkedni? stb.


Szerintem elég normális. Esetleg ha van valami közös érdeklődésünk akkor érdeklődök felőle. Szerintem értelmes nem túl nyálas, de ha még is az cáfoljatok meg...


Például volt egy olyan csaj akire hasonlót ráírtam, vissza se írt. Erre másnap posztol egy csoportba egy olyat hogy megírta neki egy srác hogy dugná és fel volt háborodva..... Mi a fa*z?

2016. szept. 11. 13:08
 5/10 anonim ***** válasza:
mert ott a 16 éveseknek is 40-es pasi kell. Nem 21-22 évesek. Ami elég szánalmas.
2016. szept. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amiért a fiúk.

Azokból is van bőven, aki ilyen.

2016. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

13:06


Az érdekelne hogy amit írtam, "minta bemutatkozás" vagy üzenet, mennyire felelne meg. Egy női szemszög kellene.

2016. szept. 12. 09:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Erre én válaszolnék. Persze nem feltétlenül pozitív válasszal, hanem nyilván attól függ, mennyire passzolnál hozzám.
2016. szept. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kedves #3 :) Szívesen megismernélek, még ha ez itt nem is társkereső! Asszem egy normális lány lehetsz. Írj privátot, ha gondolod! :)
2016. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, ha nem zavar az a tény, hogy aszexuális vagyok, akkor írd meg privátban az e-mail címedet, és beszélgethetünk :)
2016. szept. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!