Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A jövendőbeli párom nemtud...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jövendőbeli párom nemtud csókolózni. Én nemtudok irányítani. Baj lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A jövendőbeli pasim, nemtud csókolózni és soha nem is csókolózott. Én viszont 1x igen, de nemtudok èn kezdeményezni. Nagyon balul sülhet el? Vagy menne az neki is? Vagy valami tipp nekem a kezdeményezéshez?

2016. szept. 11. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljétek meg.:)

Idővel megtanulja, hogy hogy kell.

Velem is mikor elsőnek csókolóztam egy lánnyal, azt hittem , hogy nem tudok.

Erre meg körbe dícsért, tehát egyénfüggő.

2016. szept. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

miken akadtok fel:)

majd összejön, rosszul nem sül el, ha meg kifejezetten egyikőtök sem tudja hogyan is kell, akkor meg kialakul. Egyre jobb lesz, ha kényelmetlen ne csináld, próbáljátok máshogy, ha meg jó, akkor... :)

2016. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha meg nem csokolozott, akkor biztos eloszor benanak fog tunni, de belejon ha jo a tanito! :)
2016. szept. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!