Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak az első "randin"?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak az első "randin"?

Figyelt kérdés
Szóval a van egy lány, akivel elég ritkán szoktunk találkozi, úgy fél évente, de akkor is csak azért, mert a szüleink jó barátságban vannak. Most viszont legutoljára elhívtam a főtérre sétálni, és azt mondta, hogy igen, el szeretne jönni. Most aaz lenne a kérdésem, hogy most vigyek neki virágot, vagy valamit? Esetleg elég az, ha csak a séta közben fagyizunk egyet, vagy elmegyünk a kedvenc cukrázdájába? És séta közben megfogjam a kezét? Vagy ez már sok lenne, merthogy gondolom már sejt valamit a "sétálás" miatt, de nemtudom...szóval mit csináljak pontosan? Légyszi az utálkozó kommenteket kerüljétek...köszi

2016. szept. 11. 18:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Én F/14 ő L/14
2016. szept. 11. 18:52
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne mai divatja randit csinalj neki, jo az otlet vigyel neki viragot, uljetek be egy cukrazdaba sutizni. Ne egybol akard megfogni a kezet, majd a vegefele. A csokot meg hagy a tovabbi randikra, szep lassan mindent es tuti nyero leszel!

Sok sikert! :)

2016. szept. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Virágot még ne vigyél neki. Azt majd később.Először csak szerintem induljon ilyen barátiasan, aztán ha kölcsönös vonzalmat éreztek egymás iránt, vagyis ha meglátod hogy ő se teljesen barátként akar viszonyulni hozzád, akkor megfoghatod a kezét. De nem kell egyből letámadni.:)
2016. szept. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Virágot vihetsz neki sztem az tök aranyos, és kedves is. A kezét csak akkor fogd meg ha úgy érzed hogy ő is táplál valami különleges érzést irántad, vagy mutat valami érdeklődést. Ha van közös témátok akkor beszélgessetek arról közben pedig ha bókolsz az mindig jól esik minden lánynak. Megdicséred a ruháját, a haját vagy valami az bisztos jó pont lesz nála:)

Remélem tudtam segíteni sok sikert

2016. szept. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokt! Még jöhetnek...
2016. szept. 11. 19:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ötlet az jó, bár ha főtér, akkor gondolom teli lesz emberrel, úgyhogy inkább keressetek valami nyugis helyet, egy padot, akármit, ahol tudtok beszélgetni :) A fagyi jó ötlet, de a kezét csak akkor fogd meg, ha pl egymás mellett sétáltok és már többször összeért a kezetek(nem tudtam jobban fogalmazni, remélem érted :D), és ha látszik rajta, hogy akarja :) Ha nem, akkor ne kényszerítsd! Viszont a végén egy csókkal lelehet venni a lábáról, persze ha minden jól alakul :D


Sok sikert :)

2016. szept. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A 3. válaszolóval értek egyet. Virág még túlzás, pláne, ha még csak "sejti", hogy miről lehet szó. De lehet, hogy csak azért ment bele találkozóba, mert nem akart bunkó lenni és gondolta, lehet te se úgy nézel rá..előbb mindenképp várd meg ennek az első közös találkozónak a végét, ha úgy érzed már a randi közben, hogy nagyon jól kijöttök és tudtok könnyedén beszélgetni és úgy érzed, hogy ő is jól érzi magát a társaságodban nyugodtan kérdezz rá, lenne-e kedve megismételni azt a napot. A csók még korai szerintem tartogasd a következő randi végére. Én mint lány azt sokkal izgalmasabbnak tartom, hisz akkor az azt követő napokban a következő randiig azon jár majd az esze, hogy vajon megcsókolod-e vagy megfogod a kezét és lesz-e köztetek valami :D

A séta, fagyi, park esetleg valami hely ahol kicsit kettesben tudtok lenni sose rossz program :-) A lényeg, hogy érezzétek jól magatokat és nem az, hogy valami "puccos" helyen legyetek. Sok sikert :-) 18L

2016. szept. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!