Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Volt egy elég durva szerelmi csalódásom, amit most nem osztanék meg, a lényeg az, hogy én ettől nagyon önbizalom hiányos és önértékelési problémás lettem. Ezután ismerkedtem meg egy fiúval, aki többször is elhívott randizni, nekem nem jött be (alig ismertem és nekem ehhez több idő kell) de elmentem vele, mert emberileg szimpatikus volt és azt hittem talán lehet belőle valami mégis később. Egyre jobban megismertük egymást és volt egy este amikor nagyon rám nyomult én meg hagytam, pedig akkor már biztos voltam benne, hogy nem az esetem, viszont annyira szeretethiányos voltam, hogy jóérzés volt az, hogy valaki szeret. Szóval végigsmároltunk egy estét (szex nem volt). Egyáltalán nem élveztem, mivel nem szerettem és szerintem rosszul is csókol. Utólag már magam sem értem, hogy miért nem hagytam ott és mentem haza. Ezek után végig gondoltam az egészet, nagyon haragudtam magamra, ezért amikor találkoztuk váratlanul egy buliban, ahol nem tudtam, hogy ő is ott lesz, amikor nyomulni kezdett, megmondtam neki, hogy én nem akarok többet a barátságnál. Szerelmet vallott, de nem érdekelt. Ezután nagyon kiakadt és facebookon mindent a fejemhez vágott, hogy még esélyt sem adok neki, játszmákat játszok stb.. aztán később közölte, hogy csak kamuból mondta, hogy szeret, hátha meggyőz, amúgy csak szexleni akart velem, emberileg nem bír. Ezek után kapott tőlem azért pár kedves szót... Elég gyakran látjuk egymást, mert vannak közös barátaink és még mindig látszik, hogy teljesen ki van rám akadva... Én ezt egyáltalán nem értem. Miért viseli ez őt meg ennyire, ha amúgy is csak szexelni akart, vagy ha mégis szeretett akkor meg miért hazudik?? Miért kell úgy viselkedni mintha csak én lennék a hibás, és érzékeltetni az utálatát folyton??

2016. okt. 4. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna először engedni, hogy rád nyomuljon és akkor biztos, hogy nem így reagálta volna le a dolgot. 17/f :)
2016. okt. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A büszkeségét próbálja védeni a csak szexet akart dologgal.
2016. okt. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A csóknál ő már beleélte magát, hogy a barátnője leszel. Te elutasítottad, ő utolsó próbálkozásként szerelmet vallott, de mivel ez sem váltotta ki a kívánt hatást, később inkább letagadta, hogy szeret, mert próbálja megőrizni a maradék önbecsülését.


Ha nagyon haragszik rád, akkor nyilván komolyabban is érdekelted volna és mivel az elején pozitívan reagáltál, nagyot csalódott.


Azt hiszem, szinte minden fiú hasonlóan csalódott lenne, de egy részük a gyűlölködés helyett inkább teljesen ignorálna. Szerintem ez az utóbbi a helyes reakció, hiszen értelmetlen egy ilyen lányra energiát, időt és figyelmet fordítani.

2016. okt. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!