Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szalagavatón a kiszemeltemmel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JohnnyW. kérdése:

Szalagavatón a kiszemeltemmel hogyan törődjek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval, elhívtam a kiszemeltemet a szalcsinkra mint külsős, csak az a baj, hogy nem ismer szinte semmit. A barátaim tuti ott lesznek, és majd noszogatnak hogy miért nem velük törődöm, iszok, stb... A csajnak meg az esne rosszul ha a srácokkal lennék. Tehát valami köztes megoldás kellene, hogy a csajszinak is jó legyen, meg a srácoknak is, mert egyik félt se akarom elhanyagolni, de természetesen, a lány a legfontosabb. Mit csináljak? 17/F

2016. okt. 10. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:
7%
rakd meg a wc ben
2016. okt. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Szalcsi? Homár létedre lányt hívtál meg?
2016. okt. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

törődj a csajjal. Ha már megvan a hangulat, és úgy látod, hogy vevő lenne rá, akkor hívd oda a haverokhoz, hogy bemutatod nekik. Lehet könnyebben is oldódna úgy. Ha nem akarja, ne erőltesd, ha nagyon kell a csaj, inkább alkalmazkodj. A haveroknak meg ha tényleg számítasz, akkor meg kell, hogy értsék. Bár fiatalok vagytok még, szóval lehet sértődés lesz az "elhanyagolt" oldal felől. Leginkább neked kell eldönteni, hogy mi a fontosabb. Én mindig tudtam egyensúlyt tartani. Fontos és jó dolog a csajozás ugye, de azt se szabad elfelejteni, hogy a csajok "jönnek mennek", de a barátság az egy stabilabb dolog. Tehát ha van egy haveri köröd, velük akárhogy szakad meg a kapcsolat, tizenévek múlva is szívesen összeültök, míg egy exeddel, aki miatt eseleg hanyagoltad a barátaidat régebben, már nem biztos ugyanez. Ellentmondok magamnak, tudom, de ezeket a dolgokat neked kell mérlegelni. Kompromisszum és egyensúly, ez a lényeg. Ha a barátaidnak is és a csajnak is fontos vagy, mindkét fél meg kell, hogy értse, hogy van a másik fél. Na, remélem ki lehet hámozni a lényeget.


Üdv

2016. okt. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!