Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsam le a kiszemel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam le a kiszemeltemet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy megtetszett az egyik évfolyamtársam (lány), és szívesen megismerkednék vele. A gond következő, nem nagyon szoktam látni a suliban, mármint ez egy elég nagy iskola és nem mindig keresztezzük egy más útját, és néha látom, de nem tudom mit mondjak neki. Szerintetek hogyan kéne kezdeményezni?

(Értelmes válaszokat szeretnék)



2016. okt. 22. 11:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha élőbe nem megy akkor ott a facebook. Persze jobb ha valamikor pl. suli után mikor kijön találkoztok és beszélgettek.

Először csak beszélgess vele, aztán egy idő múlva hívd meg valahová.

2016. okt. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jaja, csak az a gáz, hogy nem nagyon van egyedül, és úgy meg elég cinkes odamenni.
2016. okt. 22. 12:49
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor marad a Face.
2016. okt. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Hát attól függ, szoktatok beszélgetni? Facebookon vagy valahol? Ha igen akkor szerintem hívd el valahova azon keresztül és majd ott megismered:) Aztán suliba köszönj rá meg ilyesmi:) Egyébként hány évesek vagytok?
2016. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Még nem beszéltem vele. Amugy 17.
2016. okt. 23. 00:44
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is ugyan ebben a cipőben jártam/járok, bejelöltem facebookon aztán vártam 1-2 hetet, tehát ne legyen feltűnő, érdemes várni esetleg, ha közelgőben van a születésnapja vagy bármi olyan amiért érdemes ráírni, vagy ismerős által bemutat téged.

Bejelölheted és ráírhatsz egyből, hogy Szia! :)

Viszont az már akkor egyből le esik neki, hogy akarsz tőle valamit, ha a lány nem nagyon flegma, akkor venni fogja a lapot és beszélgettek, viszont, ha kicsit flegmás akkor valószínű nevet rajtad. :D

2016. okt. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, egyébként én is ettől félek, hogy csak így 'kiröhög', semmibe vesz, akkor ha látnám a suliban az már sztem nagyon égő lenne. :D
2016. okt. 23. 20:05
 8/14 anonim ***** válasza:
Viszont ettől függetlenül legalább megpróbáltad, szerintem próbáld meg! :)
2016. okt. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Megprobalom, csak meg ki kene talanom hogy mit irjak neki :D
2016. okt. 25. 22:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Na, mi lett? :D
2016. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!