Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell csókolózni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek.. Tudom, hogy nagyon ciki, hogy ezt itt kérdezem meg.. De mondjuk hova tegyem a kezem? Honnan tudom, hogy na most meg akar csókolni? Szóval ilyen alap dolgokra lennék kíváncsi.:) Köszönök a válaszokat! 15/L

2016. nov. 26. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

A kerdesed ird be a googleba es ott mar lesz ugyan ilyen kerdes de mar valaszokkal amiket mar ertekeltek, igy tudod mely valaszok hasznosak :)

Amugy arra szamits hogy privibe rad irnak a "15" eves "fiuk" es majd mondjak hogy gyakorolj veluk.

(Megjegyzem 30+ bacsik lesznek)

2016. nov. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaajj:D Ez komoly?o.o Köszi a választ!:)
2016. nov. 26. 13:31
 3/4 anonim válasza:
2016. nov. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Jonni fog magától akar hiszed akar nem, en pl akivel eloszor csókolóztam, alig tudta elhinni hogy még nem csókolóztam elotte senkivel, csak ra kell érezni, Ennyi:)

A kezedet pedig a fiú nyakára, derekára vagy arcára tedd

15/l

2016. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!