Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Meg akar ismerni de félek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akar ismerni de félek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy fiu velem egy falubol valo de külföldön dolgozik. Két hete minden este ràm ir most hétvegen talakozni akar velem. A gond pedig az hogy en 21 ő pedig 30-inc . Egyetemista vagyok es a szuleimnek sem teccene es szamit a velemenyuk nincs tesóm. Mondtam volt neki hogy ugy beszelek vele mind baràt. Szerintetek mit akar egy ejszakas kalamdot mert en abban nem vagyok benne nem az én stilusom. Vàlaszotokat előre is köszönöm.

#Randizni.akar.?.
2016. dec. 4. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
"30-inc" és "teccene" Tényleg egyetemista vagy?
2016. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valahogy túl tettem magam a kettő C betűen, de aki külföldön dolgozik azzal ne számíts semmi komolyra. Szerencsétlen akkor sem tudná komolyan rendezni a kapcsolatot, ha szeretné mivel nagy úr a távolság :/ NAGYON NAGY.

24f

2016. dec. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsànat a helyesiràsert külföldön elünk a szüleimmel es IV osztàlytol nem az anyanyelvemen tanulok .
2016. dec. 4. 20:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor jobb lenne ha nem is talàlkoznànk?
2016. dec. 4. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!