Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok titeket már szólítottak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket már szólítottak le az utcán, vagy szeretnétek ha leszólítana egy idegen fiú? Meg ijednétek és el küldenétek, vagy tetszene ez a közeledés és el beszélgetnétek vele?

Figyelt kérdés
2016. dec. 9. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen fiú szólít le.

Egyébként nagyon zavarban lennék, úgyhogy én jönnék ki rosszul belőle.

2016. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy nyilvános helyen szólítana le, akk nem lenne belőle baj, ellenben ha egy sötét, elhagyatott helyen :D

Es attól is függ, hogy helyes-e vagy sem

2016. dec. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát igen 2-es csak nem tudjuk, hogy kinek mi az ízlése...
2016. dec. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 Tenyleg ez eszembe se jutott eddig, hogy mivan ha egy sotet helyen este 9-kor szolit le valaki.😂😂Meg se allnek hazaig futnek.
2016. dec. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"#2 Tenyleg ez eszembe se jutott eddig, hogy mivan ha egy sotet helyen este 9-kor szolit le valaki.😂😂Meg se allnek hazaig futnek."


Ja, s futna utánad, de még jobban rohannál, s egyszer már nem bírod tovább, megállsz, s odaszól hogy elhagytad a pénztárcád xD.

2016. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én egyszer megszólítottam a barátnőmmel egy bmx-es srácot, és mivel különleges haja volt, régóta beszéltük, hogy csinálunk egy szelfit vele.

Bele is ment, jó fej volt, mondta, hogy nem ez az első alkalom. :D


Kérdésre válaszolva, helyzettől függene, hogy mit reagálnék, nyilván ha este szólítanának l megijednék, ha olyan délután körül odafordulnék és megkérdezném miért szólított le az a valaki.

Ha épp nem sietnék sehova, és szimpatikusnak tűnne a srác, akkor beszélgetnék vele, igen, de nyilván nem fektetném bele minden bizalmamat elsőre.

2016. dec. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szólították már le, de az esetek 90%-ban csak bámulnak (buszon, utcán, boltokban, stb.). A probléma az, hogy nem tudom eldönteni, hogy ilyenkor akarnak valamit, vagy csak rám csodálkoznak...

A srác, aki legutóbb leszólított az jól csinálta, mert előtte hónapokig köszöngetett, azután összeszedte magát és a kanyarban, ahol mindig összefutottunk, leszólított (nem csak úgy "rám ugrott").

Az már más tészta, hogy beszélgettünk még egy jó ideig, csak sajnos kiderült róla, hogy kicsit gagyi agyilag.


Valószínűleg leállnék beszélgetni vele, akárki is az, csak fontos szempont az, hogy szimpatikus legyen.

2016. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szólítottak már le, de mivel elég váratlanul ért és eléggé a külvilágtól elzárkózva szoktam közlekedni, meg amúgy se vagyok a legközvetlenebb ember, így nem igazán tudtam értelmesen reagálni, ő meg feladta a dolgot pár kérdés után.
2016. dec. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. dec. 15. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!