Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mondanátok csajozási technikákat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok csajozási technikákat?

Figyelt kérdés
2016. dec. 12. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennek magadból kéne jönnie!
2016. dec. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én a nincserretechnika rúgásról és fogásról hallottam.

17f

2016. dec. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
menj oda hozzá sejtelmes tekintettel, és mondd meg neki hogy tudsz traktort vezetni. buknak rá a csajok ;)
2016. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Faragott fabunkó... odamész, suhintasz majd jöhet a zsák és hazaviszed. Tuti a siker, ha csak nem egy szibériai medve harcos amazont próbálsz becserkészni.
2016. dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Odamész, megszólítod bármilyen indokkal, majd elkezded kérdezgetni, megismerkedtek, végén odaadod neki az e-mail címedet, ha bejöttél neki, írni fog. Ez a legjobb, jól bevált. :D Holnap írok priviben tapasztalatokat. :D


16/f

2016. dec. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem értek a csajozási tehnikákhoz, de az kiábrándító ha már első találkozásnál végig akarod tapogatni a csajt és meg is próbálod a szerencséd meg az, amikor bulin akarsz becsajozni úgy, hogy a harmadik számnál már mentek ki egy eldugott helyre. Abból szerintem nem lesz komoly kapcsolat. Beszélgess sokat a csajjal, s ne csak átlagtémákról, hogy hogy telt a napja meg ilyenek. Légyj kedves hozzá, de ne tolakodó.

18/L

2016. dec. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!