Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kecskeméten milyen jó első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecskeméten milyen jó első randihelyek vannak 14 éveseknek?

Figyelt kérdés

Szóval elakarom hívni a lányt, de nem tudom, hogy mi lenne megfelelő helyszín.

Légyszíves normális válaszokat írjatok :)



#első randi #randihely #Kecskeméti randihelyek
2016. dec. 13. 19:25
 1/6 anonim válasza:

Nem vagyok kecskeméti, de ami jó első randi helyének pl. Park, mozi, kávézó vagy hívd el pizzázni :)

Sok sikert!

14/L

2016. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En sem vagyok kecskemeti:D de szerintem a legjobb ha setalni mentek.egyreszt Hangulatos masreszt pedig tudtok beszelgetni figyelni egymasra es jobban megismerni egymast. Mozit annyira nem ajanlanam elso randihelynek mert a film alatt nem tudtok beszelgetni az utan meg joval kevesebb az idotok egymasra. Esetleg meg beulhettek egy etterembe (nem meki es tarsaira gondolok). Esetleg valami kiallitas ami meg nem lehet rossz valasztas. :) sok sikert a randihoz:)
2016. dec. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En surun jarok Kecskemeten es en a vadas parkot ajanlom, meg a sima parkot a kozpont is gyonyoru foleg este :) de viszont a Malomba ne vidd mozizni se mashova se mert a mozi nem jo randi program :) remelem segitettem :)
2016. dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Játszótér, hajléktalanszálló, Tesco
2016. dec. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Malom Központ!
2016. dec. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2016. dec. 15. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!