Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Hagyjam és ismerke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hagyjam és ismerkedjek más fiúkkal? (többi lent)

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm, ha végig olvasod és válaszolsz:)) Van egy fiú, akit mióta megláttam tetszik nekem, és annyira bele vagyok zúgva, mint még soha senkibe! Azonban most egy kicsit elbizonytalanodtam abban, hogy én is tetszek-e neki..már többször is szemeztünk, de nem keres! Viszont a suliban volt egy srác, akivel csak egyszer találkoztam, nem is csináltam semmi különöset (ugyanúgy mosolyogtam rá, mint mindenkire és nem is beszélgettünk ) aki 1 hét után odajött hozzám és elhivott egy randira. Udvariasan visszautasitottam azzal, hogy mostanaban sokat kell tanulnom és nem érek rá találkozni senkivel...megértette, "lelépett ". Ma rámírt, hogy nem akarok-e a barátjával randizni? Vele már több közös dolog van ami érdekel, de nekem meg mindig az első fiú tetszik (és az is igaz, természetesen, hogy most inkább a tanulásra koncentrálok) Mit tegyek? Hagyjam az első srácot és ismerkedjek vagy hagyjak mindenkit? (attól még hogy nem foglalkozok az első fiúval ugyanúgy tetszeni fog nekem ) én 15/L ők 17/F

2016. dec. 27. 07:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit belezavarodtam, de ha jól veszem ki akkor most legutóbb a második srác barátja akart veled találkozni, de nem ő hívott el hanem üzent. Nekem ez elég lehangoló lenne és még ha tetszene is a srác, szerintem akkor se mennék bele. Most komolyan milyen már, hogy "elhívok valakit randira egy olyan emberen keresztül aki szintén elhívta azt az embert"... Én a helyedben egyikkel se mennék. Annyira komolytalannak tűnik. Inkább várj még az első srácra, hátha lépni fog. Ha pedig valaki nem szimpatikus, vagy nem tetszik akkor ne a tanulásra fogd, mert ha meg a másikkal elmész az neked lesz kínos. Néha tud fájni az igazság, de a hazugság mégjobban fog.
2016. dec. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, nagyon köszönöm a valaszt!
2016. dec. 27. 07:38
 3/3 anonim válasza:
Igazából te is lépehetsz tehát ráírhatsz vagy beszélgethetsz az első sráccal a másik 2-t meg hagyd szerintem vagy mond nekik hogy legyetek barátok és ha nem jön össze az elsővel akkor próbáld meg a másikkal.
2016. dec. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!