Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetek ez ellen? Van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ez ellen? Van egy fiú akivel már másfél hónapja összejárunk és most valamiért nem beszél velem hiába írok neki jobb esetben 2 nap múlva ír vissza.

Figyelt kérdés
Egy éve is vele ugyanez volt a helyzet de akkor egy másik lány miatt csinálta ezt. Várjak rá hogy majd írni fog vagy én irjak neki? Ha én irjak akkor mégis mit lenne érdemes? Olyan jól megvoltunk és nem értem ezt a hirtelen változást viszont ha rákérdezek akkor valami kifogással lerendezi az egészet.
2016. dec. 28. 09:51
 1/3 okosóra ***** válasza:
Mond meg neki hogy: figyelj barhol is hagytad a tokeid menj vissza ertuk azt ird meg mi a bajod mert ugy allcsucson pattintalak a fogad kiesik. Ennyi az egesz aztan majd ir vaalmit☺☺☺
2016. dec. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2016. dec. 28. 10:40
 3/3 anonim válasza:
Én is ebbe a helyzetbe kerültem...szard le és akkor vagy észreveszi magát vagy enm..velem mindig az volt hogy amikor elkezdtem leszarni akkor valahogy mindig észrevett :D vagy mondd meg neki h mi van és h dugja fel magának
2016. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!