Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találkozhatnék vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találkozhatnék vele úgy h nincsenek ott a haverjai?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel egy busszal jövünk haza és nagyon tetszik. Mindig a haverjaival van még sose láttam egyedül. Hallottam h a haverjai rólam kérdezgetik meg látom h szokott engem nézni a buszon, de van amikor úgy csinál mintha észre sem vett volna. Van h előreenged az ajtóban meg szinte egész úton engem figyel, de van amikor úgy csinál mintha nem is léteznék. Kiváncsi lennék h ha valahol nem lennének ott a haverjai akkor kezdeményezne valamit. Meg arra is h egyátalán tetszem e neki.

2017. jan. 4. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Azokból, amiket leírtál már tuti, hogy bejössz a fiúnak, csak lehet, hogy azt várja, hogy te lépj oda hozzá. Az, hogy néha nem akar rád nézni, jelentheti azt is, hogy nem akar téged cikis helyzetbe hozni

17/f

2017. jan. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SoraDraco ***** válasza:

A netnek azaz előnye ,hogy vannak facebook-ok...Simán megkeresheted őt.Ha szemtől szembe nem mersz még odaállni eléjük akkor próbáld meg így.

Bár ha odamész személyesen akkor a haverjai egy vagány csajszinak fognak hinni.Hajrá!:)

2017. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bejelöltem facebookon. vissza is jelölt:)) de még nem beszéltünk
2017. jan. 4. 17:47
 4/5 A kérdező kommentje:
amúgy 17/L vagyok :))
2017. jan. 4. 17:48
 5/5 SoraDraco ***** válasza:
Ha azóta még nem írt neked akkor írjál rá. :D
2017. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!