Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú és tudom h én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú és tudom h én is tetszem neki (kell az a kérdőjel xddd)?

Figyelt kérdés
nem lép mert a haverjai folyton piszkálják mert tetszem neki. még sose láttam egyedül nem egy suliba járunk. hogyan tudnék vele talizni kettesbe?

2017. jan. 4. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"nem lép mert a haverjai folyton piszkálják mert tetszem neki"

Ha neki az számít mit mondanak a haverjai, és ezért nem lép, ezért nem akar összejönni veled akkor komolytalan a srác még. Bármit teszel.

2017. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

#1 igaza van

Eloszor nojon fel

2017. jan. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igazából csak úgy találkozunk h a haverjai is ott vannak és ugye akkor piszkálják ezért lenne jo kettesben is talizni de még sose beszéltünk
2017. jan. 4. 20:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá. Írd meg neki ugyanezt.
2017. jan. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még gyerek. Ha majd felnőtt férfi lesz, az is azért következik be, mert sok hasonló béna szitun vergődik át mire elég idős lesz megunja hogy béna és akkor már lép. Erre várhatsz még kb 20 évet.
2017. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!