Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lehet valaki úgy zavarban,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki úgy zavarban, hogy nem veszed észre rajta?

Figyelt kérdés
Van olyan, hogy valaki tök laza, felszabadultan beszél,nem dadog, nem bénázik, de mégis zavarban van, mert szerelmes beléd?

2017. jan. 10. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van, pl. én. Én már jól tudom ezt ilyenkor kezelni, nem tudom hogyan, lehet ez valami adottság :'D 14/F
2017. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Zola18 válasza:
Látnod kéne ha érez valamit irántad.
2017. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó.. Kettesben voltam egy lánnyal, akibe nagyon szerelmes vagyok, mégsem izgultam, még zavarban sem voltam de egyáltalán, egy csomót beszélgettünk...És ebben pont ez a fura, főleg hogy én nagyon parázok egy csomó hülyeségen. Fiú vagyok am
2017. jan. 10. 17:58
 4/11 A kérdező kommentje:
Amúgy pl. van egy lány, akivel hetente 1x kttsben járunk haza, és semmit nem érzek iránta, mégis zavarban vagyok mint egy nyomi és fingom sincs miről beeszélgessek vele.. NEMÉRTEM :D
2017. jan. 10. 17:59
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem szárnyakat ad, lelkesít - elfelejt az ember "zavarba jönni"
2017. jan. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
na látod az más akivel csak egy úton mész - belé nem vagy szerelmes - ő meg rejtetten talán az kicsit - ezt érzed és ezért vagy zavarban
2017. jan. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Voltam már szerelmes ez előtt is, legalább ennyire, mint most, és akkor szólni nem mertem a lányhoz élőben...Annyira bonyolultak az emberek.
2017. jan. 10. 18:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát igen. Meg azután állandóan változnak és te is változol :)

Jó neked, jó szerelmesnek lenni.

2017. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, csak fingom sincs ha tetszem e a lánynak :p

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem_..

2017. jan. 10. 18:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Majd megérzed, majd megérted. Lassan bontakozik ki egy tartósabb kapcsolat.
2017. jan. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!