Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randin hová menjünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boo666 kérdése:

Első randin hová menjünk Sopronban?

Figyelt kérdés
Egyikünk sem itt lakik, de földrajzilag ez a középpont, és az első találkát így tudtuk a legkönnyebben megoldani. Emiatt viszont semmi helyismeretünk, és nem tudom, hogy hová mehetnénk. Nagyjából 5 óránk van arra, hogy mászkáljunk, és a legvégén a vonatállomáson kéne kikötnünk. Nem szeretnénk olyan nagy távokat bejárni, mert viszolygok a tömegközlekedéstől, így gyalog kell mennünk, és össze-vissza rohangálni nem szeretnénk.

2017. jan. 17. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Tűztorony,a város maga elég szép. Csak kár hogy nem lakok ott :'(
2017. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nincsenek nagy távolságok ha sétálgatni akartok vannak szép helyek ott csak hát kitudja mit szeretnétek,ha beülni akkor is vannak jó helyek a városban
2017. jan. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Buddha kávéház/teázó, vagy nem tudom, mi a rendes neve.

Hangulatos kis hely, van külön szoba vízipipázni pl, jó az ár érték arány, és a vasúthoz is közel van.

(Bár attól függ, mikor akartok menni, mert amikor én még ott laktam, d.u. kettőtől volt nyitva.)

2017. jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írj privit, illetve hogy milyen jellegű dolgokra gondoltál ;)
2017. jan. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Menta11 válasza:
Szia. (Én Soproni vagyok)Amint írták már, a tűztornyot érdemes megnézni, és egy nagyon jó hely az elgusto (nekünk is ott volt az első randink, csak anánlani tudom), ezen kívül a belvárosba regneteg a látványosság (múzeumok, éttermek, boltok,stb...). Ha bekeveredtek a belvárosba onnan csak egy leszólítás(lehetőleg sopronit 😅😂) és bármi érdekességet meg tud mondani remélhetőleg. Ráadásul ha szeretitek a spontánitást, akkor minden ki van táblázva. Könnyű lesz mehtalálni nyugi (akár mit is kerestek). Sok sikert! Majd írj milyen volt
2018. jan. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sopron nagyon kicsi. Hidd el nem lesz szükséged a tömegközlekedésre. 5 óra alatt minden lényeges helyet meg lehet nézni.
2018. jan. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!