Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Jogosan haragudtam meg rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudtam meg rá szerintetek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Pár napja randizok egy fiúval, megbeszéltük hogy egyikünk sem szeretne túl komoly kapcsolatot, de jól érezzük magunkat egymással.Penteken volt egy házibuliba (ahova én nem mentem mivel még friss a dolog és úgy gondoltuk várjunk még ezzel) Este jó pár kép felkerült Facebookra ahol az a fiú egy bizonyos lànnyal elég sokat pózolt.Ők mindig ilyen jóba voltak, és elmondásuk szerint csak barátok..nekem nem úgy tűnt..Megígérte hogy nem smárol senkivel a buliban.Jogos lenne a képek miatt kicsit megsertodjek és számon kérjem?

17/L


2017. jan. 22. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, ha barátok, jóban vannak, normális, hogy együtt mulatnak. Meg az ígérete szerint, nem csókolozott senkivel. Plusz te magad mondtad, hogy nem szeretnétek komoly kapcsolatot, a féltékenykedés meg a számonkérés már nem csak a jól érzem magam vele kategória.
2017. jan. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha be volt rúgva, akkor nem jogos, ha viszont józan volt, akkor teljesen normális a felháborodásod. De mindenképpen kérd számon!


Viszont az is fontos tényező, hogy még csak PÁR NAPJA randizol a fiúval, meg az is, hogy MEGBESZÉLTÉTEK, HOGY EGYIKŐTÖK SEM AKAR KOMOLY KAPCSOLATOT. Tehát... Érted.

2017. jan. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogosan haragudtál meg ra. "egyikünk sem szeretne túl komoly kapcsolatot". Magyarul barátság extrakkal. Miert ne érezze jol magat a barátjával? Nekem is van lany barátom, kivülről ugy tunik, hogy járunk, de nagyon nem. Szoval ennyiért hulyeseg megharagudni! Remélem segitettem :)
2017. jan. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Most komolyan ennyire szeretnéd, hogy elnyomjanak és mások mondjanak meg mindent az életedben..

Jó hogy nem már azt is megkérded, hogy mit reggelizz, ezek az opciók: ...-.-.-.-. segítsetek válasszatok helyettem -_-

Ha haragszól rá, akkor nem fogom azt mondani, hogy ne és hogy nyomd el az érzéseidet hátha majd évekmúlva gyomorfekélyt kapsz, mert ez max oda vezethet, ha mindig elfolytod.

DÖntsd el magad.

2017. jan. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeretnétek komoly kapcsolatot, az azzal jár, hogy bármikor bármelyikőtök összejöhet mással komoly kapcsolatra. Szóval nem, mivel köztetek nincs komoly kapcsolat, abba se szólhatsz bele, ha smárol mással. Beszéljétek meg, hogy mik a jövőbeli terveitek, mert szerintem totál különböznek.


Egyébként az, hogy jól érzi magát egy barátjával, aki nő, teljesen természetes. Ha ezt nem bírod elviselni, túlzott féltékenység miatt szakíts vele, és amíg ezt nem oldod meg magadban, ne is keress új társat, mert nem fogjátok tudni elviselni egymást.

2017. jan. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!