Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Képtelen vagyok randihelyet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok randihelyet kitalálni, tényleg bajba vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyok együtt a barátommal, első párkapcsolatom. Nagyon nagyon szeretek Vele lenni, mindennél többet jelent számomra, viszont annyira ügyetlen és butus lány vagyok!! Az első csókunk szerinten kataszrófa volt. Szerinte tök ügyes voltam, de hát na, tudom, hogy nem fogja azt mondani, hogy milyen borzasztó volt. nem tudtam, hogy mit kell csinálni. Pánikba voltam esve. A szívem azt hittem kiugrik a helyéről. Na mindegy, ez már a múlt. Nem vagyok nagy társaságok tagja, nincs ezer millió barátnőm. Van kettő. Igen kettő, és nekem elég is! Viszont ők elég messze laknak hozzám, nem is egy suliba járunk. A barátom viszont a suliba a legjobb barátom volt mindíg. Ő is tudja, hogy nehezebben alakítok ki baráti és egyéb kapcsolatokat. Eddig randizgattunk a barátommal elég sok helyen, ilyen általános helyeken. Pl. Egyszerűbb étterem, mozi, cirkusz, voltunk színházba, voltunk cukrászdába, voltunk természetbe sétálgatni amikor jó idő volt, az efféle átlagos helyeket mind bejártuk. Nagyon jó volt, élveztem mindig mert Vele lehettem! Ezekre a helyekre szinte kivétel nélkül Ő hívott el, és most mondta, hogy mondjak már én is valamit, hogy hova szeretnék menni, mit szeretnék csinálni, mihez lenne kedvem… de nem tudom. (Nyilván nem azt mondom, hogy itt az oldalon ti jobban tudjátok, hogy nekem mihez lenne kedvem, félre értés ne essék). De nekem teljesen mindegy, hogy hova megyünk, mint randi, mehetünk akár a holdra is, nem a hely érdekel, csak hogy együtt legyünk. De valamit nekem is kellene mondani, de semmi ötletem! :( megértő barátom van nagyon, főleg, hogy engem kibír és szeret mint egy nagyon félős, aranyos, nyuszi lányt, de nem akarok ilyen lenni! A Valentin naptól is úgy félek! Nekem sose volt még Valentin napom… mit szoktak ilyenkor csinálni? Na mindegy, ez más történet, majd egyszer ezt is kiírom… de hogy szerintetek mit csináljak? Hova lehet menni pároknak ami jó, vagy ti többi pár hova szoktatok menni, hogyha a mozi-színház már kifújt? Nyilván mindíg vannak új darabok meg filmek, de na értitek. Nem lehet minden héten moziba menni! :)

Remélem érthető lett minden! 16/L voltam! Pest megyéből! :)



2017. jan. 22. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Piknik egy szép tisztáson, valahol a természetben vagy a város egyik valamire való nagyobb parkjában (pl. Margit-sziget, ha budapesti vagy)


Egy fesztivál, igazából mindegy, hogy milyen, van választék, persze nem a Ti naptárakhoz igazodnak a szervezők ;)


Egy. Hely. Amit. Szeretsz.

Tudom, lehet, hogy ez így elsőre talán egy kicsit sok, de most komolyan, miért nem oda viszed, ahol Te a legszívesebben vagy? Hisz a Barátod is ezt kérte. Bizonyára Neki is mindegy, hogy hova mentek Együtt <3 :)

Oké, hogy Te egyszerűen Vele szeretnél lenni, de akkor legyél Vele ott, ahol a legszivesebben töltenéd az idődet ;)

2017. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el, de sose értettem ezt a randi kérdést. Mi a párommal sose hívjuk/hívtuk randinak, mégis mindennap együtt lógunk valahol több órát. Akár sétálgatunk, akár csak ülünk egy padon bármi.
2017. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze voltunk megbeszéltebb "extrább" helyeken is, de az egyszerűbbeket mindig jobban élveztük.

Mondok neked párat (elolvastam amit írtál) Ami nem annyira mindennapi:

Naplás-tó

Merzse-mocsár

Szabadulószoba /ezt csak tervezzük/

Sablon Margitsziget, Állatkert, Széchenyi, pár múzeum, belváros (külvárosban élünk)

Zoo Cafe

Libegő

Valahová tófürdőbe (teljesen más élmény)

Valamilyen sportos (beszéljetek meg egy útvonalat és ott bringázzatok vagy valami)

Ha van közös hobbitok csináljátok azt

2017. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

De édes vagy!


Kiránduljatok! Nagyon izgalmas például elhagyott városokat/laktanyákat felfedezni (de némelyik kutyákkal őrzött, vigyázat). Menjetek el korcsolyázni, főleg, ha egyikőtök se tud, ezek a legjobbak :D de bármilyen kiállítás, múzeum szóba jöhet, mi például az űrkiállításokba szerettünk bele.

2017. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat! a szabadidei programok mind nagyon nagyon tetszenek, biztos, hogy utánna náezegetek egy kettőnek tavasszal! :) a korcsolya viccesen hangzik, nem tudunk korizni :) a kiállítások, múzeumok közül biztos találok valami olyat ami nagyon érdekes lesz mind kettőnkek!! Nagyon köszönöm :)
2017. jan. 23. 05:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!