Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért járnak tinicsajok 30-as...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért járnak tinicsajok 30-as csávókkal a discoból, meg tetszik nekik a tv-ből sok 30-as csávó, de amikor online ismerkednek akkor már 5 év korkülönbséget már soknak tartanak hogy pl. a csaj 16 a csávó meg 22?

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 12:18
 1/10 A kérdező kommentje:
illetve 6 év
2017. jan. 24. 12:19
 2/10 anonim válasza:

Mert akik "online" vannak azok közül egy sem valódi nő!

Inkább még gyerek aki idősebbnek hazudná magát.

2017. jan. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sok férfire mondjuk azt hogy vonzó, én is láttam már elég sok vonzó 30-as, 40-es férfit, mégsem kezdenék bele egy kapcsolatba velük. Ahhoz már (nekem) kell az, hogy ne legyen túl nagy a korkülönbség.

20/L

2017. jan. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azt olvastam hogy az idősebb férfiak esetében már látják azt hogy jól előre tartanak. Például már van jogosítványuk, jövedelmük, netán lakásuk, stb. Míg az azonos korosztályú pár lehetősége esetén meg felmerül bennük a kérdés hogy vajon milyen lesz a jövőjük ha együtt járnának.

48 éves férfiként akkor szoktam ledöbbenni mikor azt veszem észre hogy 16...20 éves lányok csorgó nyállal bámulnak. Nem mint ha nem örülnék neki, de sajnos a valóság az hogy ismerkedés ugyebár nem jöhet szóba a korkülönbség szakadék miatt. Hmm, fel kell találni az örök fiatalság titkát és akkor nem lesznek ilyen gondok. :))

2017. jan. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 Szerintem örülj neki, egyszer rám mosolygott egy hát szerintem 40-50-es fickó a boltban, utána elég sokáig csak álltunk és néztük egymást. Nagyon vonzó volt, hiába egyértelmű hogy az apám is lehetne.
2017. jan. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És ha egy csaj mondjuk 21 éves, akkor miért baj ha van egy 40 éves diplomás csávója, abból miért ne lehetne házasság öt vagy tíz év múlva úgy hogy a csaj 26 a csávó 45 vagy a csaj 31 a csávó 50?
2017. jan. 24. 12:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Bajnak nem baj, csak van akit ez nem vonz, mindössze ennyi az egész.
2017. jan. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fogadd el, egyszerubb.

Nem kell a magyarazat ra, ez van azok a lanyok akik ilyenekre hajtanak valoszinuleg nem fognak a kedvedert megvaltozni..

Szerintem nem illenek amugy ossze mert 2 kulonbozo generacio, kivetel persze biztos van, de nem hiszem hogy huuhh de sok..

2017. jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Miért egy egyszerű szakmunkás aki szeret discozni és pl. 28 éves miért nem illik össze a hármas-négyes tanuló átlagos 16 éves lánnyal, aki szintén szeret discozni és nagy valószínűséggel bolti eladó vagy valami hasonló lesz?
2017. jan. 24. 12:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Erről szó nincs kérdező, nem azért nem jön össze veled egy ilyen lány mert szakmunkás vagy, vagy mert nagy a korkülönbsé, hanem szimplán nem tetszel neki. Annyira nehéz ezt elfogadni?
2017. jan. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!