Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ma lesz az első randim egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lesz az első randim egy fiúval. Engedjem neki a csókot?

Figyelt kérdés

Én meg sosem csókolóztam, és nagyon félek, hogy beégek elötte. De ha meg nem engedem meg neki, akkor lehet, hogy azt fogja hinni, hogy nem akarok tőle semmit. Pedig ez nem igaz. Ma találkozunk, és nagyon félek, hogy nem fogok neki tetszeni. Már leírta, hogy mit szólnék hozzá, ha randi végén megcsókolna.

Ti engednétek neki így így az elsőn?

A válaszokat előre is köszönöm.


2017. jan. 28. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha te is szeretnéd akko persze.

De ere ne parázz rá, csak sodrodj az árral es hagyd h ő irányitson! Ha akkor es ott ugy erzed akkor nyugodtan :) de lehet h ő sem akar még megcsokopni.

2017. jan. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már régebb ota ismered semmi gáz. Az a gáz, hogy engem egy fiu meg akart csokolni, pedig csak 2 oraja ismertem. Akkor persze, hogy nem engedem meg neki. De ha már ismered, és tetszik, akkor mi akadálya lenne? Ez nem olyan dolog, mint egy vers, hogy az meg van irva, és ugy kell csinálni. Attol, hogy nem caináltad még, te is fogod tudni rögtpn. Ez szerintem alap emberi cselekedet, szoval mindenki tud, csak nem ugyan ugy. Ne parázz rá
2017. jan. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!