Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha szinte mindenféle ismeretsé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szinte mindenféle ismeretség nélkül elhívnék kávézni (randizni) egy 17-18 éves lányt, akkor mit szólhatna hozzá? Ti mit tennétek a lány helyében? 20/f

Figyelt kérdés

2017. jan. 30. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Lényegtelen mit ír ide akármelyik lány is, addig amíg nem az a lány teszi azt, mivel lehet valakinek tetszene, de neki meg pont nem, ugyanez van a külsőddel is :D
2017. jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem pizzázni akartad eddig el hívni ? :)

ha esetleg voltak egyértelmű jelek hogy be jössz neki akkor talán el megy , vagy ha pörgeted a bmw kulcsot előtte akkor valószínű.

2017. jan. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miféle pizzázás? Sosem írtam ki pizzás-randizós kérdést. Meg nem szeretem a pizzát. Egyszer találkoztam vele, akkor kaptam néhány nagyon jó és egy rossz jelet is. Nem tudok vezetni, jogsim sincs, nemhogy egy BMW-m😂
2017. jan. 30. 17:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez épp attól függ, milyen kedvében fogod ki, és hogy épp milyen benyomást teszel rá. (persze attól is, hogy mennyi ideje van.. stb..)

Szerintem többszörösére növelheted az esélyeidet, hogyha legalább pár mondatot beszéltek, mielőtt egyből letámadnád, hogy meghívlak egy kávéra.

2017. jan. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha bejönne a srác és épp olyan kedvemben lennék én igent mondanék :) Volt már rá példa nálam, mindig meglepett, de én sokkal jobban szeretem az ilyen randira hívást mint azt, mikor már jó ideje beszélek valakivel neten és utána hív el
2017. jan. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor majd megpróbálok valamikor beszélgetni vele. És nem neten keresztül szeretnék beszélni vele és elhívni randira, hanem élőben szeretném. Az internetes beszélgetés olyan személytelen tud lenni, ha tudunk találkozni a másikkal! A randira hívásról meg annyit, hogy írtam neki egy verset, amit odaadnék majd neki és ebben leírtam, hogy mennyire tetszik nekem és lenne-e kedve majd valamikor eljönni velem. Mit gondoltok erről, ezt mikor adhatnám neki oda?
2017. jan. 30. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!