Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is túl unalmas,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túl unalmas, és fantáziátlan úgy ráírni valakire, hogy "szia, mizu? "

Figyelt kérdés
Tudtok valami kreatív ötletet?

2017. jan. 31. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Hali. Hogy vagy?

Hali. Milyen napod volt?

2017. jan. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyénfüggő hogy kinek mi a szimpatikus. Nekem a szia mizu az olyan..nem is tudom. Utoljára ötödikben írtam valakinek hogy mizu.


Szerintem a szia hogy vagy pl sokkal udvariasabb és érettebb.

2017. jan. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert ezzel a kérdéssel nem nagyon lehet mit kezdeni. Ugyan olyan céltalan mint a "Hogy vagy?", és azt a hatást kelti, hogy a másik féltől várod el, hogy ő kezdeményezzen érdemi beszélgetést.
2017. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Feltételezem ismered a minecraftot. Nos. "T" billentyűvel megnyitod a chatet, majd /gamemode 1 paranccsal át teszed magad kreatív módba. Ott aztán jön a kreatív ötlet majd. ;)
2017. jan. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, ha valaki így ír rám. Ugyanis a mizura válaszul mindig mesélek valami aktuális sztorit, és be is indul a beszélgetés.
2017. jan. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
engem nagyon idegesít, ha valaki ilyen fantáziátlanul kezd el beszélgetni. inkább dobjon be egy érdekes, ütős témát (mondja el mi vicces/ciki történt vele aznap), sz*rja le inkább, hogy hogy vagyok, vagy "mizu".
2017. jan. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rohadtul mindegy hogy irsz ra...ha tetszel neki valaszol. Irtam en mar ra lanyra hatarozottan de illedelmesen, tehat elmondtam hogy szimpatikus szivesen megismernem aztan le se szart :D
2017. jan. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én erre soha nem írok vissza, ha ráírok van valami témám.
2017. jan. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!