Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Erezhet irantam valamit? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erezhet irantam valamit? Vagy csak szorakozik?

Figyelt kérdés

Van 1 srac egy evfolyamra jarunk. Nagyon joban voltunk, de 1,5 honapja osszevesztunk, inkabb az en hibambol es nem beszeltunk/koszontunk... Sot el is kerult mindig. De kozben mindig bamult es en voltam a tema. Tobbszor bekultem is vele, de mindig terelte a szot a haverjara vagy valami masra. Azota ugy vagyunk, hogy meg mindig bamul... Ha uszas van es egymas mellett vagyunk nagyon normalis. Mikor minden nap talalkozunk, azt varja hogy en koszonjek ra eloszor, de miert pont en. Ezert mikor mar naponta tobbszor elmegyunk egymas mellett jo hangosan koszon es akkor en visszakoszonok neki. Azota is bamul mindig, de neha ugy nez ram mintha varna valamit. Ma volt tancunk, es ott nagyon bizonytalanul elkezdett jonni felem mikor parban kellett tancolni, csak mas gyorsabb volt. O es a haverja a tancon is vegig engem meg baratnomet bamultak. Mikor azt hittek hogy kibeszeljuk oket akkor ok is elkezdtek rolunk beszelni. Amugy mindig zavarja ot es a haverjat hogy en es a baratnom sokat vagyunk a szunetekben (nem egy csoportba jarunk.) Es ha egy csajjal megy akkor se a csajjal foglalkozik hanem engem bamul. Ti ertitek?

Szerintetek? Mit csinaljak? Ti ertitek ezt? Vagy ha csinaltok ilyet akkor miert?



2017. febr. 13. 18:40
 1/1 anonim válasza:
Valoszinuleg tetszel neki, mindenesetre probalj kibékulni vele. És beszélgess vele tobbet!
2017. febr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!