Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha a masodik randi nem sikerul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a masodik randi nem sikerult olyan jol, mint az elso, mennyi az esely egy 3. ra?

Figyelt kérdés

Nem neveznem azert rossznak, megmutatta az alberletet (o 18, en 17 eves) illetve meghivott a vegen egy kavera. Csak nem is tudom.

Bucsuzaskor hosszan megoleltuk egymast.

Valahogy mindketten faradtan erkeztunk. Valentin nap miatt picit tobbet vartam..nektek mi a velemenyetek?



2017. febr. 16. 06:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt ne aggódj, ki kicsit bénáztatok, de jól érezted magad, nem?

,,Nem lehet kétszer ugyanabba a folyóba lépni".

A harmadik is nagyon jó lesz, meglátod! :)

2017. febr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ebben semmi olyasmit nem látnék, ami rosszul sikerült volna.

Érett emberek vagytok, hamarosan te is már felnőtt leszel, álljatok éretten a szerelemhez is! Ne gondold azt, hogy mindig minden 100%-ig tökéletes, pörgős, álomszerű lesz! És ami a fő: ne a külsőségek legyenek a mérvadóak! Nem kell minden randinak világraszóló attrakciónak lenni! Sőt... nekem a legjobb kapcsolataim mind olyan randikkal kezdődtek, amik az összes barátom szerint tök semmilyenek voltak. :) Legutóbbi barátnőmmel 4 évig voltam együtt, pedig első randin olyan gátlásos volt, hogy nem mert eljönni, és végül annyi volt, hogy elmentem hozzájuk, és csak beszélgettünk. Nem volt sem külön program, nem ültünk be sehová, csak egyszerűen magunkat adtuk, és beszélgettünk. Előző barátnőmnél sem volt semmi rendkívüli, találkoztunk, sétáltunk, fagyiztunk, meg megmutatta a környéket, ahol lakik. Mégis, sokkal közvetlenebbnek, közelebbinek éreztem őt, mint ha valami ünnepélyes, gyertyafényes vacsorát szerveztünk volna valami előkelő étteremben.

Szóval fel a fejjel, abszolút nincs semmi veszve. Az, hogy Valentin-napra semmivel nem rukkolt elő, annak is ezer oka lehet. Ennyiért még ne írd le a kapcsolat lehetőségét. :)

2017. febr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :)
2017. febr. 16. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!