Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon izgulok ezért megint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgulok ezért megint ki írom. Elhívjam a lányt randira? 15/F

Figyelt kérdés
Már régóta ismerjük egymást és "csak" szemezünk egymással meg köszönünk egymásnak. Jóban vagyunk, bár nem beszélgettünk sokat. Ennek ellenére ismerjük egymást mert 4 éve egy évfolyamba járunk és sokszor vannak összevont óráink. Már régóta tetszik. A lényeg az, hogy ha már egy ideje szemezünk akkor elhívjam?

2017. febr. 16. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a múltkori kérdésed, de ez alapján azt mondom hogy igen! Miert is ne? Mi veszteni valód van? Legyalább jobban megismeritek egymást. Bár az nem lett volna rossz ha többet beszéltek, na de mindegy.
2017. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hivd el, miert ne hivnad, mit veszithetsz? hajra !!! majd ird le , mi volt :)
2017. febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ugyanezt mondom mint az elozok..

"Aki nemmer az nemnyer"

"Aki mer az nyer"

Semmi veszteni valo..proba szerencse.

2017. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom mondani mint az előzők hívd el!;D
2017. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én azért beszélgetnék előtte egy kicsit vele, de te dógod.
2017. febr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért ne.
2017. febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem hivd el es valami olyan helyre ahol ugye tudtok tobbet brdzelni pl egy kavezoba. Ha nem hivod el orokre banni fogod!
2017. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!