Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az nagy gáz, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az nagy gáz, ha nem mentem el az első randira, van még esélyem nála, többi lent?

Figyelt kérdés
Van ez a lány egyik haverom hozott vele össze,aki egy helyre jár vele lovagolni,neki mondta hogy tetszik nekem,nekem mondta,hogy tetszek neki,és egyszer bejelölt instán,és direktben beszélgetni kezdtünk,mint kiderült sok közös van bennünk(egy évben,egy hónapban,egy napon születtünk,én egy órával idősebb vagyok,a magasságuk is egyenesen arányos,hasonló az érdeklődési körünk,ésatöbbi...),egy három hete megbeszéltük,hogy érte megyek kocsival,és elmegyünk egy étterembe,vacsorázni,ezt az időpontot egy szombati napra tűztük ki,de én a péntek éjjelt végig buliztam,és másnap reggel nyilván hulla voltam,így beállítottam a telefonom csörgőre,de olyan mélyen aludtam,hogy meg se hallottam,és amikor felkeltem csak annyit láttam,hogy van a lánytól 111 darab nem fogadott hívásom,és megírta,hogy szép voltál,meg a haver írta,hogy h*lyegyerek,azóta a lányt hiába hívom hiába írok neki már letiltott,és mindig,ha sms-t küldök neki azt egy az egyben visszaküldi,a haverom azt mondta,hogy még őt is kerüli a lány nagy ívben.Én szeretem őt és tudom,hogy elszúrtam,de nem tudom,hogy tegyem jóvá,engem ez bánt és kudarcként élem meg,de vajon,ha elmennék hozzájuk akkor szóbaálna velem,hogy vegyem rá,hogy adjon még egy esélyt?A válaszokat köszönöm.

2017. febr. 19. 06:01
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Remélem,ha elolvassák megértették.
2017. febr. 19. 06:05
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt buktad, szerintem már ne is próbálkozz nála, mert megvan a véleménye rólad.
2017. febr. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem is esélytelen. Gondolom direkt korán kelt meg órákig készülődött a randitokra(ahogy a legtöbb nő szokta). Még akkor is rossz néven vettem volna ezt ha rámírsz ráadásul te rá se írtál szóval szegény felöltözve,kicicmázva várt rád otthon órákat.
2017. febr. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

"Remélem,ha elolvassák megértették"

Megértettük, legalábbis én igen.

Ígéretet tettél a lánynak, aki komolyan vette, ám te fontosabbnak tartottad a haverokat, a bulit, a szeszt.

Csúnyán átvágtad, most második esélyt remélsz?

Ha van a lánynak egy kis önbecsülése, még azt is letagadja, hogy valaha tudta, te létezel.

2017. febr. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem egy második esély mindenkinek jár, főleg ha tetszik az illető. Megbocsájtás nagy erény.De ezek szerint a lány nem olyan.Meg lehet érteni őt is. Ha olyan nagyon bejön, meg lehet próbálni személyesen kimagyarázni magad a hülyeségedből.De ha nem, akkor csak hibáztál,tanulj belőle legközelebbre.
2017. febr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Hogy az egyik lány osztálytársam idézzem, akinek ez volt az utolsó mondata a pasiáőz mielőtt szakítottak volna..

Ííí de rossz g€ci vagy

2017. febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Pasiához**

Bocsika

2017. febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod melyik ér többet, a lerészegedés vagy egy jó csaj.
2017. febr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha már az első randin megbízhatatlan vagy, mi lesz ezután? Ezt buktad tesó, sajnálom.
2017. febr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
#Elbasztad
2017. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!