Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az első randi mindig a legnehe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randi mindig a legnehezbb, na de hova vigyem a lányt? Többi lent

Figyelt kérdés
ez nekem amugy is az első randim ,alles zusammen,és nem tudom hova vigyem ...megebszéltük hogy suli után találkozunk,gondolotam beülök vele egy kávézóba beszélgetniu ,de több opcio nem jutott eszembe. 16F vagyok . Köszi a válaszokat

#első randi #randi #lány #legselegelső
2017. febr. 19. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Annyi ilyen hely van csak az a baj télen nem a legjobb de pl elmehettek pizzazni vagyis kajalni bár azt a nők nem annyira szeretik mert félnek hogy a foguk közé ragad a kaja vagy valami. De egy mozi is nagyon jó utána egy meki esetleg, pl ez az opció ideálisabb télen, de ha a csaj ugymond nem "fapics@" akkor elmehetsz vele akár gokárdozni is (bocsi ha nem jól írtam 😂)

16F

2017. febr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En annak nem orulnek,hogy be kell ulni valahova. Inkabb menjetek setalni,parkba vagy jegkorizni.
2017. febr. 20. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 robi12robi válasza:
menj el vele moziba aztan mond neki hogy menjen veled a parkba ott leterdelsz elotte es elmondod neki :)
2017. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En mindig azon gondolkodom( lany letemre), hogy ha fiu lennek, hogyan csabitanek el egy not. Hova vinnem az elso, masodik, szazadik alkalommal. Engem most kerulget egy fiu, meg csak irogat, hogy talizzunj, es mindenfele otleteket vet fel, es erzem, hogy kicsit frusztralja, hogy lenyugozzon, de en igazan, csak beszelgetni akarok vele, es siman megmondanam neki, hogy jo hagyjuk mar, menunk el egy parkba setalgassunk es kesz. Mondjuk ez egy honapja volt. Tenyleg, akkor vegulis hova mentetek? Amugy kavezo. Abban nincs semmi. En utalom, ha moziba hivnak elso randin. Minek? Nem akar velem beszelni? Nem akarja nezni a fejemet? Nemtom. Persze az jo alap, hogy utana leheg a filmrol beszelgetni stb, de sztem legelso alkalommal ez akkora baromsag. Engem is hivott most egy fiu es csak pialogtam, hogy... bzki ennyi idosen meg nem jottel ra, higy nem igy kene?? (Mi kicsit idosebbek vagyunk mar.) egyebkent nem szamit, hogy hova mentek. Mert, ha a lanynak tenyleg tetszel, pont nem fogja erdekelni, csak az, hogy veled lehet. Ah ja a pizzazas az nem jo, mert a csajok mindig tok idegesek az elso randin, foleg 16evesen, es pont nincs etvagyuk enni. Gokart amugy, amit az egyik valaszolo irt. Hm, egyebkent ah is jo otlet, meg a kori is. A korizasnal nincs is romantikusabb :))) utana beulhettek valahova melegedni beszelgetni.. na kivancsi vagyok, hogy vegul mi volt. Ha moziba mentetek, akkor oszd meg azt is, hogy bejott e a lanynak.
2017. márc. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!