Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Holnap lesz az elso talalkozon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap lesz az elso talalkozonk tanitas elott es nem tudom hogy mit hogy kellene csinalnom?

Figyelt kérdés

En bejaros vagyok es felajanlottam neki hogy elmegyek ele es majd egyutt megyunk a suliba...

Mar egy hete beszelgetunk messengeren, ugy nez ki elegge odavan ertem, de nem tudom hogy mire szamitsak eloben...megfog e olelni, megakarja e majd fogni a kezem, puszit kapok e? Meg gondolom ezeket a lanynak kell kezdemenyezni vagy nem? Segisetek legyszi :)

16f 15l


2017. febr. 19. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor találkozol vele akkor öleld meg egy pillanatra aztán engedd is el és ha szóvá is teszi akkor mondd azt, hogy ti így szoktatok köszönni lány ismerősöknek vagy, hogy nálatok ez a szokás de úgyse fogja szova tenni. A többi meg majd kialakul, de nem hiszem, hogy egy suliba menés végén mar puszilkodás lenne, de hát ki tudja? ;)
2017. febr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi az hogy Ezt neki kell kezdeményezni?


Ha bevállalósabb akkor megteszi de ha szerényebb akkor ezt ne várd. Ha akarod öleld át te.


Sokmindent nem tudsz... Úgy üdvözöld ahogy akarod és ő is úgy fog. Ha bejössz neki nyilván az ölelést sem utasítja majd el.


Viszont azt hogy megfogja a kezed (SZERINTEM) egyáltalán nem az ő dolga... Az ölelés puszi lehet az oké de az szerintem már sok.


Ne légy beszari.

2017. febr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a te dolgod :)

Nem ismerem a lányt, szóval lehet ő nem így gondolkozik, de szerintem egy ölelés vagy arcra puszi simán beleférne reggel.

A puszit úgy értem hogy 2 avgy 3, ahogy például ismerősök szoktak köszönni.

Az az egy viszont biztos, hogy ne a lánytól várd el hogy kezdeményezzen, mert ha előbb utóbb kezdeményezne is, akkor is jobban esik ha a fiú teszi meg. 15/L

2017. febr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!