Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell csajozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csajozni?

Figyelt kérdés

Volt már csajom de az túl könnyen ment. Az már fél éve volt és azóta nem jön össze semmi. Ötlet,tippek?

17/F



2017. febr. 20. 13:48
 1/7 Lazy Lover ***** válasza:
csak lazán minden a dumán múlik
2017. febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem nincs jó dumám. A külsöm az pedig átlagos.

Nagyon sötétbarna haj, barna szem, 173 cm magas, 57kg, sovány, gerincferdülés, kicsit miteszeres, mások szerint nagyon kedves és segítőkész vagyok.

Kb ennyi.

2017. febr. 20. 20:00
 3/7 anonim válasza:
inkább legyél humoros vicces bolond ez a legelőnyösebb tulajdonságok és valamilyen szinten romantikus magabiztos szerény és udvaris
2017. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3

Ezek mind igazak rám, sőt nagyon romantikus vagyok

2017. febr. 20. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha ez mind igaz rád, akkor már csak a tökeidet kell megtalálnod, aztán hajrá!
2017. febr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
24%
Egy sima "am micsi?" vagy "szia cica van gazdád?" is megteszi....ha ezt beveted a lányoknak repül a bugyijuk! Garantálom.... Mire számítottál? Megtanítunk csajozni? Ahoz érzék kell...
2017. febr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Odamész egy lányhoz,rákattintasz,megjelenik egy olyan opció hogy felszeded a chickszet,es akkor rákattintol,és automatikusan ott lesz a saját menüdbe.De ez csak akkor fog menni ha douchebag vagy
2017. febr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!