Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mindenki azt hiszi hogy azért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki azt hiszi hogy azért akarok vele foglalkozni mert pénze van és már rendesen kellemetlen mit tegyek? 17l

Figyelt kérdés

Huszonéves a fiú és az elején azt se tudtam ki ő már akkor is tetszett szóval nem csak akkortól tetszik miután kiderült hogy ki ő.

Mindenki azt hiszi hogy csak azért akarok vele foglalkozni mert kocsija van meg nekem azért kell o hogy negvetessek vele mindent. (??)

Ilyen eszem ágában sincs.

Neki is tetszem én, és erre is irigyek a közös ismerős lányok és kavarnak össze vissza.

Már elegem van.

Attól kellemetlenül éreztem magam mikor vett nekem egy hellt nem is fogadnék el tőle semmit. Nem ilyen lány vagyok.

Vártam egészen idáig az igazira erre jött ő amiben minden megvan, és állítólag pénze is van akkor emiatt azt kell gondolni hogy csak azért kell????

Ha össze is jönnénk rendesen bele se merek gondolni milyen kavarasok lennének irigysegbol.


2017. febr. 21. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert sok lány ilyen. De ne mások véleményére adj. tegyél rá. ha tetszetek egymásnak , ne az irigy emberek véleménye gátoljon meg abban ,hogy több legyen köztetek.
2017. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ott már elbuktad az egészet,hogy 17 évesen hozzád egy kocsival rendelkező huszonéves eleve túl idős......


"Ha össze is jönnénk rendesen bele se merek gondolni milyen kavarasok lennének irigysegbol."

Itt szó nincs irigységről. Ők egyszerűen helytelennek tartanak valamit, és ebből az következik,hogy amit az ember helytelennek tart, arra minek is lenne irigy?

Kocsis-pénzes pasit minddenhol lehet találni, ki lenne erre irigy.

2017. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!