Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti szeretitek ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szeretitek ha leszólítanak titeket az utcán srácok?

Figyelt kérdés

Szóval ti szeretitek ha leszólítanak titeket korotokbeli (nem valami perverz tata) srácok az utcán mondjuk suli után vagy vártok a buszra ilyesmi? Szerintetek melyik verzió a jobb, melyiket szeretitek jobban ha mondjuk egyből leszólít titeket valaki így váratlanul, hogy "szia blablablablabla" vagy az az ideálisabb ha valahogy beszélgetésbe elegyedik veletek akármiről és ebből indulna ki a dolog? Mondjuk elsétál ott egy zebra és akkor szóvá teszi a dolgot aztán ti is mondtok valamit és így tovább szóval értitek.


Ha egy helyes srác kezdeményez nálatok és mondjuk nem bunkó hanem tök kedves akkor igazából már azonnal adtok neki egy esélyt? Vagy mi kell ahhoz, hogy esetleg utána még egész nap a srácon gondolkodjatok, hogy úgy megfogjon titeket? Az a legfontosabb hogy kedves legyen? Vagy hogy vicces, esetleg az, hogy intelligens?


El tudnátok mesélni egy személyes sztorit ha van ilyenetek melyik volt az általatok legkedveltebb/legjobb leszólítós próbálkozás és melyik volt a leggázabb? Kort is írjatok légyszi, köszi :)


2017. febr. 22. 23:27
 1/6 anonim válasza:
Szerintem az sokkal jobn ha egy srác elkezd velem beszélgetni bármiről már volt ilyenre példa az életemben szerintem ez sokkal jobb mint a másik verzio ha érdekel az egyéni sztorim szivesen elmesélem privátban csak akkor valahogy jelezd. 16/L
2017. febr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindenki más, így nem könnyű ez a leszólítós dolog. egyszer próbáltam, konkrétan lesokkoltam szegény csajt és a lélegzésen és pislogáson kívül semmit nem csinált 10 percig csak állt egy helyben... :D

16F

2017. febr. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szeretem,első verzió szimpatikus. Aki megtud nevettetni,és ápolt az nagyon bejön.Egyébként második verzió is ok,ha viccesen előadsz valami témát pl.buszmegállóban.
2017. febr. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jobb ha beszélgetni kezd el. Akár valami mondva csinált ürüggyel odajön és úgy kezd el beszélgetni. Bár az biztos hogy elsőre kicsit meglepődnék és elsőre talán nem tűnnék túl lelkesnek de van rá esély hogy kialakuljon valami.
2017. febr. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, én szeretem, ha egy fiú kezdeményez, és szerintem ez egy férfias dolog, én értékelem a határozott fellépést.

Ha a srác normális, és megnevettet, általában igent mondok egy randira, végülis mi rossz lehet abból? :D


Eddig 3x történt meg, hogy megszólított valaki és ebből kétszer igent mondtam a randira is... :D

21/L

2017. febr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, igazáából az a vicces, hogy nem is igazán emlékszam arra, hogy miket mondtak a srácok nekem, amikor leszólítottak, mert nagyon-nagyon zavarban voltam.


Igazából csak az jött le, hogy tetszek nekik, és azért jöttek oda, hogy ezt megmondják nekem - ez szerintem egy menő dolog, nem sok srác meri ezt megcsinálni. És azért a legtöbb lánynak szerintem hízeleg az, hogyha egy jó fellépésű, magabiztos fiú odajön, és értésemre adja, hogy jó csaj vagyok...:D


A barátnőim is irígykedtek, amikor meséltem ezt nekik, szóval abból gondolom, hogy a legtöbb lány szereti ezt...XD

előző voltam

2017. febr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!