Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mikről beszéljek vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikről beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki tetszik es hamarosan el akarom hivni talalkozni de addig is mikről lehetne vele beszélni,ami érdekesebb téma(zene,sport,suli mar megvolt) amitol szimpatikusnak fog találni? Bókolás meg ilyenek

2017. febr. 23. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már tényleg szó volt a feudalizmusról és a hőtágulásról, igazán megvitathatnátok hasonló, de mélyebb témákat, mint a szocializmus és a relativitáselmélet. Elsővel jól lehet csajozni, ha megemlíted, hogy nagy buzgóságodban pár nap alatt teljesítetted az ötéves tervet.
2017. febr. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ebben pont jártas vagyok szóval megkérdezem majd hogy államosíthatom-e a gyárait :D
2017. febr. 24. 00:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Időjárásról.
2017. febr. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az "imponálsz nekem, mint Rákosinak a búzakalász" is elég jó szöveg, vagy az "érted még egy fekete vágást is bevállalnék fényes nappal" sem rossz. Sok sikert!
2017. febr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Indíts azzal: "INDUL AZ ÖTÉVES TERV!"

Hidd el, ez minden lányt levesz a lábáról. ;) (16/L)

2017. febr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Retkes Jóska ***** válasza:
100%
Mond neki: Képzeld hazafele jövet láttam egy ronda pulikutyát, te jutottál róla eszembe
2017. febr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm elvtársak a segítséget :D
2017. febr. 24. 17:03
 8/8 anonim válasza:
A szex mindig jó téma.
2017. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!