Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan változtassak magamon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak magamon?

Figyelt kérdés
Sziasztok, régebben nem igazán éltem közösségi életet, konkrétan semmit, volt rajtam 30 kiló felesleg és igénytelen voltam. Ezen változtattam, jelenleg 19 éves vagyok, 95 kiló, viszont nem látszok daginak, sokat edzek mellette. (kb 15kg felesleg van rajtam, amit jelenleg is próbálok leadni.) Közösségbe most már többet járok, viszont sehol nincsenek lányok. Se a haveroknál, se a melóhelyen, hétvégén se találok sehol. Már szólítottam le utcán lányt, amikor nagyvárosban éltem, randi lett belőle, de soha nem volt komoly kapcsolatom. Kissé agresszív vagyok a hétköznapokban, viszont kedves, jókedvű, szeretek főzni, olvasni, vannak céljaim. Nyilván nem ismertek, így nem is tudtok olyan részletes segítséget nyújtani, de hogyan tudnék kezdeni valamit a hiányommal? Jó lenne ha a nap végén valakivel megbeszélhetném a dolgaimat és szerethetném.

2017. febr. 24. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet ezt eröltetni, a görcsösen probálsz magadnak párt találni, akkor nem is fosz. Tudom ez így nehéz, de probáld elengedni a dolgot és hidd el hamarabb fogsz párt találni, mint hinnéd.
2017. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nagyon Nagyon büszke lehetsz magadra, hogy teszel az ellen amit nem szeretsz magadon! Őszintén tisztelem azt, aki nem sír hogy így meg úgy nézek ki, hanem tesz ellene! A túlsúlyra értve. Hidd el, ennek meg lesz az eredménye! Persze nem pillanatok alatt de ha a szilárd elhatározás már meg van akkor egyenes az út. De! Ennek ellenére nem gondolom hogy ez a függvénye a pártalálasnak, ha valaki szeret úgy szeret ahogy vagy. Persze az is esélyes hogy ha nem vagy magaddal megelégedve nem tudod önmagad adni. Na mindegy, a lényeg, hogy nincs miért elkeseredned, ha őszinte, tiszta szívű, udvarias és erkölcsileg szilárd vagy, biztosan megtalálod azt aki ezt értékeli! Sokszor nehéz az út, tudom, de megéri kivárni! Csak légy önmagad!
2017. márc. 14. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!