Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lanyok mi a velemenyetek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok mi a velemenyetek egy ilyen fiurol? Szerintetek ez a ket ember osszeillik?

Figyelt kérdés

Szoval mi a velemenyetek egy olyan sracrol aki egyebkent jol nez ki, helyes es jol is oltozkodik de facebookon semmit nem oszt meg, mindene el van rejtve es csak egy profilkepe van es kesz? Nincs instagramja se egyszoval igy kilog a kortarsai kozul.

Es szerintetek osszejohetnek vagy osszeillenek egy olyan lannyal aki pont az ellentetje? Imadja ha fotozzak rengeteg kepe van egesz nap az instajan log jo sok kovetovel, tudjatok elmegy egy jo helyre kajalni es azt muszaj lefenykepeznie, meg minden altala "menobbnek" itelt pillanatot megoszt szoval o meg amolyan tipikus mai fiatal. Szerintetek ket ilyen ember osszejohet? Vagy pont hogy leneznek egymast a masik szokasai miatt?


2017. febr. 24. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elítéled, miért érdekel?
2017. febr. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen srácokkal nincs bajom. Én is ilyen vagyok.


Azt mondom hogy összejöhet két ilyen ember mert ez csak egy része a személyiségének minkettőnél. De lesznek ilyem téren nézeteltérések ez biztos.

2017. febr. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A srác normális, a csaj nem, tehát nem illenek össze.
2017. febr. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Idegen Ember válasza:
Hát én a srác bőrébe vagyok es nagyon tetszik egy lany aki egy kicsit hasonlo ehhez de o nem ennyire idióta (szerintem)es nagyon szeretnem hogy jobban megismerkedjunk de nem merek lepni mert evfojamtarsam es ha beegek akkor meg 2 evig ugy kell majd raneznem hogy nehogy meglasson...
2017. jún. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!