Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti hogy írnátok rá egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy írnátok rá egy olyan fiúra akivel mégcsak látásból ismeritek egymást?

Figyelt kérdés
Van a suliban egy srác aki nagyon tetszik de még sose beszéltem vele. Sosincs egyedül így nem tudok odamenni hozzá elhívni meg nem akarom mert mégiscsak fura lenne ha egy idegen lány félrehúzza. A barátaim mondták, írjak rá. De az nem lenne olyan nyomulós? Meg akkor is mit írok a szián kívül? Mmizu hogy vagy olyat egy olyan embernek akit nem ismerek nem szeretnék írni. Tudnátok kérlek tippeket adni? :)

2017. febr. 25. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos vagy :) Kuldott jeleket a srac? Szoktatok szemezni vagy ilyesmi? Szokott nezni teged? Ha igen akkor valoszinu bejossz neki de o nem mer lepni. Ha nem akkor szerintem ne irjal ra :) Egy no ne nyomuljon. Meg szerintem hatasosabb lenne, ha elobe koszonnel neki cukin hogy szia. Aztan ha mar o is visszakoszonget mosolyogva akkor tenyleg rairhatsz, hogy neked szokott koszongetni a folyoson es szimpatikusnak talalod de mar nem volt turelmed kivarni hogy rad irjon.


De ha valami menoskodo gyoker a srac ne irj ra mert csak szivatni fog. Ha nem kuldi a jeleket nem jossz be neki. Ha kuldi de nem kezdemenyez akkor felenk. Szoval szerintem mindenkepp csak akkor irj ha egyertelmuen tetszel neki maskulonben eleg fura hogy egy lany igy nyomul. Sose add konnyen magad :) a sajat erdekesben is meg tudod ez nem jon be a fiuknak.

2017. febr. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem az elsőnek nincs igaza. Nyugodtan írjál rá. Azt tudod, hogy a szerelmeseknek a 60%-a az első randin még nem tetszettek egymásnak. Ha valamivel rá akarsz írni, írj úgy mintha vèletlenül küldtél el volna neki egy másnak szánt üzenetett vagy valami hülyeséggel pl: mi a véleményed a húslevesről?
2017. febr. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Hányadikos vagy? Mert lehet én vagyok az, akire gondolsz! Írj vissza az üzenetben!
2017. febr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Nekem nyomulós lenne.

Lehet elküldeném a lányt egy "Más pasira akaszkodj rá." szöveggel, egyszerűen ez nekem unszimpatikus.

2017. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Te hülye vagy? Akkor mégis hogyan lehetne ismerkedni? Az emberek értékelik ezt, kivéve az olyanok mint te..
2017. febr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En teljes mertekben az elsovel ertek egyet, mert ha nem tetszel neki es rairsz akkor nagyot csalodhatsz,de miutan kapsz valami jelet (mosolygast, vagy mar koszontok egymasnak) akkor hajrá!😊
2017. febr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
#5: Úgy,hogy "régimódiasan" odamegy a srác a csajhoz, ha mer és akar valamit, ha nem, akkor így jártak. Nem pedig a csaj cuppan rá, hogy " Júúúúúújj, de tecccccccel, ismerkednék, mert nem bírok már magammal." Persze, most túlzásba estem, de gondolom érthető.
2017. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi problémát nem látnék benne. Nem küldeném el, mint az egyik válaszoló, inkább elfoga lennék, meglátnám mi sülne ki belőle. Ha nem teljesen unszimpatikus, nem lennék elutasító. Egyébként én tipikusan az a "félénk" srác vagyok (sajnos, vagy nem sajnos), ilyen párkeresés, kapcsolat, ki jön be kinek szempontból önbizalmam kb. 0. Nem tudom, hogy a "régimódi" módszerben hol van erre a megoldás, a 69%-os válaszoló igazán megmondhatná. 16F
2017. febr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szépen a válaszokat nagyon sokat segítettek! :)
2017. febr. 26. 01:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!