Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Statisztaként a forgatásokon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Statisztaként a forgatásokon lehet csajozni? 17/F

Figyelt kérdés
2017. febr. 25. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, engem is próbáltak már forgatáson felszedni.
2017. febr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyszer. Aztán meg többet nem hívnak, mivel ott nem ez a feladatod.

A lányok meg csak kiröhögnek, mert ez irtó szánalmas.

2017. márc. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"A forgatásokon sokszor van szünet, ami alatt el lehet beszélgetni a többi statiszta kollegával. Ezért már nem is hívnának többször?

És miért nevetnének ki engem a lányok? Azért mert szóba elegyedek velük? Ebben neked mi az ami szánalmas? Vagy a mai világban már gáz az aki csajozik?"


Hidd el, statiszta vagyok. Senki nem azért megy oda, hogy valaki rányomuljon. Velem is előfordult már, kerülöm azóta az illetőt, amikor csak lehet...


Amúgy igen, van, amikor sokat kell várnunk, de jellemzően akkor is van dolgunk.

2017. márc. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Persze, én se a csajozás miatt megyek oda, de ha már van lehetőségem rá akkor miért ne?

És amikor szünetetek van milyen feladattal látnak el?"


Leszámítva azokat a ritka alkalmakat (amiket utálok amúgy), mikor órákig csak vár az ember, a "szünetek" inkább csak két felvétel közötti visszaállás/átállás, kajálás, utazás... ilyesmi. Vagy át kell öltözni.


Amikor - ha épp olyan van - órákig üresjárat van, akkor mondjuk lehet beszélgetni, barátkozni. Azt mi is szoktunk (bár azért szerencsére a legtöbb forgatásnál nincs ilyen hosszú semmittevés). De én max. sima barátságokat kötök ilyen helyen. Másra szerintem nem alkalmas.

2017. márc. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A Tengerész ***** válasza:

Ebben a korban az ember mindenütt érdeklődik a lányok iránt. De

1. Ha azért akarsz statisztálni, hogy ott majd fergeteges jó nőket találsz akik csak arra várnak, hogy a karodba vessék magukat, tévedni fogsz, ott meló van.

2.Ha a csajozás alatt nem az érdeklődő és személyed iránti érdeklődést felkeltő könnyed közeledést érted, hanem a nyomulást, ki fognak vágni onnan, az munkahely, senkinek nem kell oda valaki akinek a farkában van az esze.

2017. márc. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!