Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek komolyan gondolja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

A hét elején megismerkedtem egy nagyon cuki sráccal egy különprogram keretén belül. Szóba elegyedtünk, aztán amikor lehetett beszélgettünk és jól elvoltunk. Amikor vége lett az órának és indultunk, akkor megkérdezte hogy lenne e kedvem meginni vele valamit most hétvégén, aztán amikor elbúcsúztunk arcon puszilt. Azóta kétszer találkoztunk ugyanígy a különprogram keretein belül, akkor is beszélgettünk, az elköszönés is ugyanúgy zajlott, meg chataltünk is. Folyamatosan bókolt meg kedves dolgokat mondott, ugrattuk egymást, viccelődtünk, szóba került a kapcsolatok téma is, amikor is kiderült hogy neki volt már barátnője, nekem meg nem volt még barátom amin nagyon meglepődött (igazából még nem is csókolóztam, de ezt nem tudja). Külön suliba járunk, ő végzős, én 11-es. Nagyon aranyos és nagyon megkedveltem ez alatt a rövid idő alatt, ő is folyamatosan kedveskedik hogy milyen szép vagyok meg minden (igazából nem tartom magam szépnek, inkább átlagosnak).

Szóval szívesen összejönnék vele, de nem vagyok benne biztos, hogy ő komoly kapcsolatot szeretne-e, márpedig "futó kalandnak" nem szeretném, mert csak rossz lenne utána. Szerintetek komolyan gondolja? És mire számítsak holnap a talin?



2017. febr. 25. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:

"Szóval szívesen összejönnék vele,"

Ezt néhány nap után erős túlzás kijelenteni. Ne ess ilyen hibákba. Ez a srác tapad,mint egy pióca, arra számíts holnap, hogy meg fog csókolni. Ennyi idő után viszont a helyedben nem hagynám. Egy lányt ne lehessen könnyen megszerezni, mert az nekem pl. nagyon ellenszenves, kevésbé értékes.

2017. febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!