Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy növeljem az önbizalmam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy növeljem az önbizalmam és Hogyan imponáljak egy fiúnak? 15/L

Figyelt kérdés

Még sosem volt barátom és még nem is randizatm soha, és az a baj hogy ilyen esetekben, pasiknál nagyon keves onbizalmam van. marmint hogy ugy igazabol sosem gondolom ugy hogy en esetleg tetszhetek is a fiunak. Vagyis hogy miert pont en meg ilyenek. Igazából nem tartom magamat csunyanak igazabol az arcomat egesz szepnek talalom(nem nagyképűségből) szoval nem igy nincs onbizalmam hanem meg ha lehet hogy tetszem is nekik de valamiert sosem tudom elhinni hogy nekem osszejohet. Ezert is nagyon nehez kifejeznem ha tetszik egy fiú. Meg nemtudom mindig bennem van egy ilyen felelem hogy mivan ha nem tudok beszelni vele meg hogy mit fogok majd mondani, meg ilyenek.

És hogy mit csinaljak hogy ez az erzes elmuljon es hogy esetleg imponaljak a fiunak aki bejon, vagy hogy mutassam felé hogy érdekel és hogy milyen dolgok jonnek be a fiuknak amik ugy "azta ez a csaj nem semmi" erzest keltik vagyis ertitek.



2017. febr. 25. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

A legfontosabb, hogy add magad! Ha tetszik egy fiú, adj neki jeleket. Mosolyogj rá, esetleg kezdemènyezz beszélgetèst. Ilyen egyszerű dolgok.:)

15/F

2017. febr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az önbizalom hiányom a belsőmből ered, mármint nem tartom magamat oylan erdekes szemelynek es ezert felek mindig hügy kit kondjak meg ilyenek, marmint igazabol teljesen atlagosnak erzem a szemelyisegem. Nagyon jo barataim vanmak, ertem a vicceket, jol latom a dolgokat, de nem erzem azt hogy olyan megfogo szemelyiseg lennek. Es ezen szeretnek valtoztatni
2017. febr. 25. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell sehogy imponalnod :D

Ha tetszel neki igy onbizalomhianyosan is eszre fog venni, ha nem tetszel neki akkor lehet akarmennyi onbizalmad akkor sem fogsz neki kellenni.

En is igy voltam ahogy te aztan egy olyan fiu kezdett el nekem udvarolni hogy azta*urva

2017. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat azt varhatom, igazabol tetszim egy fiu es vele szeretnek jobba lenni, kozelebb kerulni hozza, csak itt van ez az erzes folyamatosan higy hiaba ugysem fogok neki tetszeni pedig igazabol nemtudom barmi lehet csak igy nem is tisok fele myitni
2017. febr. 25. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!