Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Találkozzak vele, vagy hagyjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele, vagy hagyjam inkább?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút közös baráti társaságból adódóan, és pár napja interneten eléggé célozgat, meg a barátja elmondta a legjobb barátnőmnek, hogy tetszek neki. Viszont az a baj, hogy a fiúnak volt régen még egy barátnője, sokáig voltak együtt(de már egy éve nem, azóta senkivel nem volt együtt a srác) és a lányról tudni kell, hogy tehetős, befolyásos családból való, akárhányszor találkoztam vele, még így ismeretlenül is lenéző volt. A lány tisztában van vele, hogy milyen jómódúak, és úgymond vannak kapcsolatai, és még mindig szereti kavarni a fiú körül a sz*rt, gondolom mert szerette és próbálja óvni egy esetleges barátnőtől. Ha én elkezdek vele találkozgatni, attól félek, hogy engem is belekever majd és bántani fognak, uszítják az embereket ellenem, ez egy kisváros, mindenki tud mindent mindenkiről. Szerintetek mit tegyek? Ne törődjek az esetleges kavarásokkal vagy hagyjam a fiút? Próbálok minél több konfliktust elkerülni.

A válaszokat előre is köszönöm!


2017. febr. 26. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem lehet előre megmondani, lesz-e konfliktus vagy nem.

Minden esetre vannak más srácok is a Földön és nem ő lesz az egyetlen, aki megtetszik.

2017. febr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!