Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány probálok közeledn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lordword kérdése:

Van egy lány probálok közeledni mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy Nagyon édes cuki lány aki nagyon bejön nekem. volt nekem egy 3éves kapcsolatom ugy 3 honnapja lett vége. nem szeretném résztezni :) mindegy. és még nem éreztem ilyet lányal kapcsolatosan. fura.. de valahogy ugy érzem ke nekem. amit tudni kell hogy egy faluba lakunk.. és még csak fb.n beszéltünk. még nem igazán taliztunk ezért is furcsálom ezt az érzést. most beteg és nem akar talizni. de ami nyomasztobb hogy nem akar barátot. mikor közeledek és benne van és ő is kezd azt mondja elég. pl telefonba.. jó viszonyba vagyunk.. és én nagyon kedvelem. ő 17L én 19F .. nem vagyok pedo jó? :D nagyon tetszik nekem ez a lány. tudtok valami tippet hogy mit csináljak? probáljak felé barátként közeledni? és egyre jobban közeledni hozzá? megcsokolni? bár azt mondta h ott hagyna ha egyszer is megcsokolnám.. szerintem igy is eleget írtam. valaki tudna valamit mondani? :/ tanácstalan vagyok nagyon.. :/ negativ kommenteket létszives off.

2017. febr. 26. 17:22
 1/3 alexa0115 válasza:
Hát ha még csak facebookon beszéltetek, szerintem igen korai lenne letámadni. Ne ragaszkodj görcsösen a csókhoz, egyből egy kapcsolathoz, még ha ez nehéz is. Tudom. Próbálj vele találkozni személyesen, mikor meggyógyul, beszélgessetek. Ne akard elsietni. Éreztesd vele hogy fontos, de ne akaszkodj rá, mert azzal elfogod rémiszteni. Hagyd hogy megismerjen és persze, hogy te is őt. Majd ha már kicsit jobban ismeritek egymást személyesen, akkor majd átlehet térni egyel feljebb is, ha ő is úgy szeretné.
2017. febr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönö. ez hasznos volt :)
2017. febr. 26. 17:57
 3/3 A kérdező kommentje:
m*
2017. febr. 26. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!