Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vajon miért van az, hogy 15...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért van az, hogy 15 éves lány létemre sosem érdeklődött irántam egy fiú sem? Több lennt.

Figyelt kérdés
A környezetemben a legtöbben azt mondogatják, hogy szép vagyok és jófej. Én ezt nem hiszem, mert ha így lenne, akkor biztosan érdeklődnének irántam, vagy nem? Nem tudom mit gondoljak... Lehet hogy túlkomplikálom a dolgot. Nektek mi a véleményetek erről?

2017. márc. 4. 11:28
 1/5 Presy válasza:
100%
idővel majd kamaszodsz és lesz annyi udvarlód hogy le se tudod rázni.
2017. márc. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy van aki érdeklődik, csak nem mutatja.
2017. márc. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

En pont ugyanigy vagyok vele 15/l ugyanezeket mondjak rolam h szep meg csinos vagyok de nalam sem kopogtattak

Figyelj lehet h van akinek tetszhetunk de nem tudunk rola ;)

2017. márc. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok rólad semmit, így nem tudom, ahogy azt sem, hogy van-e olyan akinek amúgy bejössz.Jelenleg legyen annyi elég, hogy azért mert még csak 15 vagy. :)

A másik meg az, hogy ne akard!Majd jön és kész!Ne izgasd ezen magad!Türelem!Semmiről sem maradtál/maradsz le. :)

Vagy esetleg olyan akarsz lenni mint azok a veled egykorú erkölcstelen lányok, akik elhiszik magukról, hogy ők milyen érettek és már a fél város átment rajtuk, 18-20 éves korukra meg kiégnek és kiélt fejük lesz?

F

2017. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szeretnéd hogy érdeklődjek irántad? :D

Amugy lehet hogy bejössz nekik csak félnek kezdeményezni

2017. márc. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!