Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Úgymond a második randin már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgymond a második randin már megcsókolhatom a lányt?

Figyelt kérdés
Ma találkoztunk és leültünk egy csendes helyre és csak beszélgettünk, hülyültünk.Nem erőltettem semmi ilyen párkapcsolatos dolgot vagy hogy nagyon bejön stb, És nem randi volt csak elhivtam talizni és úgyvettem észre hogy bejövök neki de nem vagyok benne biztos és hétvégén elhivnám randizni(kis séta utánna leülünk egy parkba) és akkor gondoltam hogy kitérek a témára hogy bejön stb. 19 évesek vagyunk.Azt szeretném ink tudni hogy jó ötlet e megcsókolni? miközbe beszélgetünk és egyszer csak ha elfogy a téma akkor mélyen a szemébe nézek és megcsókolom? vagy randi végén mikor elbúcsuzunk? bocsi ha hosszu lett:/

2017. márc. 20. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan :)
2017. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csókold nyugodtan, ha úgy érzed a lány is vevő lenne rá :) Csak ne érje túl váratlanul, tud rosszul elsülni amiatt. Inkább ne búcsúzáskor szerintem, hanem randi közben jó, de ha nem adja a helyzet akkor marad a vége, hajrá
2017. márc. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi énis pont erre gondoltam csak más véleménye is érdekel :D
2017. márc. 20. 19:01
 4/5 anonim ***** válasza:

A "mélyen a szemébe nézek" jobb mint a randi végén. Nagyon jól tetted az előző találkozón, ne randinak fogd fel, hanem csak érezzétek jól magatokat ez a fontos. Viszont második találkozón azért legyen csók mert azt fogja gondolni nem akarsz tőle többet csak barátkozni meg hülyülni. :)

Sok sikert!

2017. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt megjegyzem köszi! :D
2017. márc. 20. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!