Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most mit kellene csinálnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

Hú, ez egy picit hosszú lesz.

Ez az egész már úgy el van baszva, ahogy van. Már régóta tetszik nekem egy fiú, Atti. Neki viszont van "barátnője", Heni, viszont sosem látni őket együtt, mondhatni csak facebook-kapcsolat, pedig egy évfolyamba járunk mindhárman, Heni az osztálytársam, Atti nem. Nem tudom, mi van köztük, nem szeretném elbaszni vagy valami, de nagyon tetszik nekem Atti. Már régebb is jóban voltunk, de nagyjából 0-24-ben szívat. Voltunk ezen a hétvégén táborban (Heni nem volt ott)és jópárszor rajtakaptam Attit, hogy bámul, beszélgettünk, viccelődtünk, szinte mindig a seggemben volt, én meg vágtam magam földhöz boldogságomban. Mondjuk szívatott ott is rendesen, de a tábor végén a táborvezető (nagyon jó fej csávó, nem sokkal idősebb nálunk) mondott valami ilyesmit: "És egyébként csak, hogy tudjátok fiúk, nem úgy kell udvarolni valakinek, hogy lökdössük meg húzzuk a haját. Lehet, hogy ti még nem értitek, még fiatalok vagytok nagyon, de higyjétek el, mi látjuk." A végén rám nézett, én meg megint vertem magam földhöz boldogságomban. Ezzel az egész sztorival az a baj ugye hogy ott a Heni, meg van még egy lány, Hanga (osztálytársnőm), akivel jóba van Atti, vagy nem tudom, mi van, szoktak messengeren is beszélgetni, láttam, viszont ismerem Hangát, tudom mikor tetszik valaki neki, és most nem úgy viselkedik, de én féltékeny vagyok vagy nem tudom. Persze lehet, hogy csak barátok, de akkor is. Az iskolában Attival nem beszélünk olyan sokat, csak ha összefutunk, az pedig ritka.

Fú, mi a halált csináljak? 13/l



2017. márc. 29. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Menj ulj le nezd a Minimaxot meg igyal kakaot😊 mit akarsz 13 evesen? Most oszinten?!
2017. márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerencsére már eljutott odáig ez a világ, hogy "szabad" legyen egy fiatalabb, jelen esetben 13 évesnek szerelmesnek lennie. Kedves első válaszoló, ne nézz le senkit a kora miatt! Lehet, hogy ha összejönnek, nem lesz komoly kapcsolat, de lehet, nem tudhatod! És tényleg az egyik legnagyobb suttyóság, hogy a kora miatt diszkriminálod, hiszen egy 13 éves nem lehet szerelmes. Téged idézve, "Most komolyan!?". Na mindegy.

A kérdésre válaszolva, nekem nem hangzik túl szimpatikusnak ez az állandó szivatás, de te tudod, nem akarok beleszólni, ha ő tetszik akkor ez van. Én a helyedben keresném a társaságát (mármint Attinak), próbálnék vele beszélgetni. Ha ő nem lép, akkor én lennék kezdeményezőbb, először csak utalgatnék rá, hogy iskolán kívül is lehetne találkozni. Ha erre sem indul be, akkor vagy tényleg komoly Henivel, vagy nem tetszel neki, vagy csak fél. Miután ez is megtörtént, javasold, hogy menjetek el csak sétálni, esetleg kajálni, vagy valami ilyesmit. Innentől tietek a pálya!


Remélem tudtam segíteni! :)

2017. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első - Köszönöm szépen, sokkal előrébb jutottam a helyzetemmel kapcsolatban és nagyon örültem a rendkívül informatív válaszodnak.

Második - Irónia nélkül köszi. A gond ezzel csak az a baj, hogy nem tudom, hogy egyáltalán hogy kezdhetnék vele beszélgetni. A "szia, mizu?" beszélgetés annyira sablonos hogy már hányok tőle. A másik gond meg az, hogy nagyon gyerekes osztálytársai(nk) vannak, ha már rámosolygok az egész osztály üvölti, hogy "JUUUUUUUJ", ha meg azt mondom, hogy nőjenek fel, akkor leállnak vitatkozni. Valami ötlet? :/

2017. ápr. 6. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!