Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha buliban ismerkedtek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha buliban ismerkedtek, csak egy estés szórakozást kerestek vagy akár hosszú kapcsolatot is? Ez mitől függ?

Figyelt kérdés

Ha buli utáni nap írtok egy lánynak de pár mondat után elhal a beszélgetés, annak mi értelme van? Minek ír ha nem is akar beszélgetni?

köszi a válaszokat

21/l



2017. ápr. 18. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbben csak egy éjszakás kalandot keresnek egy buliban és nem csak a fiúk de a csajok is. Ha meg így ír neked valaki és nem akar hosszan beszélgetni lehet hogy ő is csak meg akar húzni téged. De persze mint mindenhol itt is vannak kivételek pl én is próbálok komolyabb kapcsolatot keresni egy buliban de még nem találtam olyan lányt aki szintén így lenne mint én.
2017. ápr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!