Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A konditerembe tetszik az egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A konditerembe tetszik az egy lány, nem ismerem de mindig köszön nekem és énis neki. Hogy hívhatnám randira?

Figyelt kérdés
Hogy kezdeményezzek ? Honnan tudom hogy tetszek-e neki? Ha beszélgetésre kerül a sor mit mondjak neki.?
2017. ápr. 23. 00:42
 1/7 CFB ***** válasza:
Menj oda hozzá, köszönj neki, beszélgess veke egy kicsit, és kérdezd meg, hogy nem akarna-e eselteg elmenni veled valahova, pl kávézóba, moziba, parkba sétálni, futni stb.
2017. ápr. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 CFB ***** válasza:
Ha nem ismeritek egymást és köszönget neked, szerintem szipmi vagy neki
2017. ápr. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#1 es #2 jol mondja.
2017. ápr. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne kedved edzés után megint valamit?:)
2017. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*meginni
2017. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És hogyha kinevet?
2017. ápr. 23. 12:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem fog. Egy igazi nő (lány) nem nevet ki egy pasit, akinek van bátorsága elhívni valahová.
2017. ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!