Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit gondol? Igent mondjak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondol? Igent mondjak?

Figyelt kérdés
a hétvégén rámírt egy régi osztálytársam,akit legutóbb alsóba láttam és akkor szerelmes is volt belém. jól elbeszélgettünk,aztán azt írta hogy találkozhatnánk egyszer. én nagyon meglepődtem ezért nem is írtam vissza mert nem tudtam mit írjak. valamilyen szinten lenne kedvem,de félek. még sosem hívtak el, és ezért is félek és hogy más pl. a szüleim mit szólnának. helyes a fiú, de akkoriban még nagyon hisztis volt, akinek eddig elmondtam az minde azt javasolja, hogy mondjak igent. még tegnap rámírt aztán én is írtam neki, de csak ma látta az üzenetet és nem is írt vissza? mit gondolhat? és én mit tegyek? 14/l

2017. ápr. 23. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
egy próbát megér szerintem
2017. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondj igent, egy próbát megér.
2017. ápr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,lehet igazatok van!:)
2017. ápr. 23. 22:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos azóta változott. A szüleid meg csak örvendhetnek annak hogy végre van egy kapcsolatod.😉
2017. ápr. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 sajnos nincs ebbe igazad,nem engedik😔
2017. ápr. 25. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem haragszol meg.. mi közük van ehhez?!!??!?! Atyaúristen..

Nem határozhatják meg hogy hogy éld az életed!! Ne add fel, edd a fejüket ezzel és lehet engednek a gyeplőkből.

De a véleményem fenntartom, hogy ez.. nagy hülyeség.

2017. ápr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!