Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez? Egy srác kihívot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Egy srác kihívott randira és egy kocsmába vitt, aztán sétáltunk. Beszélgettünk meg minden és utána hazamentem. Felhívott és elkezdett velem veszekedni telefonba hogy betegesen féltékeny voltam pedig ez nem igaz

Figyelt kérdés

Konkrétan úgy beszélt velem mint egy kutyával... Aztán még én kértem bocsánatot, amire csak egy oké volt a válasza... Azóta nem is keres!

16/l



2017. ápr. 27. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd az ilyet a fenébe...
2017. ápr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy gyökér.
2017. ápr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, de én szeretem őt :(
2017. ápr. 27. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, csak szeretni szeretnél. :) Ez csak egy vágyakozás, se nem szeretet se nem szerelem... Majd elfelejted ezt a legényt.


Ne is foglalkozz vele!

2017. ápr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kocsmaba jo erdeklodesi korrel bir
2020. aug. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!