Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most akkor randira akart hívni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor randira akart hívni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban akivel szerelmesek vagyunk de nem járunk. És ma órán megkérdezte hogy "Jössz majálisozni?"

(A városban május elsején mindig szokott lenni majális) Akkor most ezt hogy értette? Randira akart hívni vagy én értem félre?

A válaszokat előre is köszönöm.



2017. ápr. 28. 14:39
 1/5 Csucsu007 ***** válasza:
Lehet igen, lehet nem. Kérdezd meg :)
2017. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én iylenekre mindig anyáékkal megyek lol :D
2017. ápr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha megkérdezném és azt mondaná hogy nem az tiszta ciki lenne.
2017. ápr. 28. 17:52
 4/5 Csucsu007 ***** válasza:
Első vagyok. Miért lenne ciki? Nem tudsz tőle valamit őszintén megkérdezni? Akkor hagyd inkább
2017. ápr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerelmesek vagytok egymásba.

Mi a különbség a között, hogy két szerwlmes randira megy, vagy hogy két szerelmes együtt elmegy valamit csinálni?


Pontosan! :)

2017. ápr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!