Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen témákat mondjak randin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témákat mondjak randin hogy ne legyen kínos csend?

Figyelt kérdés
Az első randi előtt se voltam bepánikolva mert eddig velem nem nagyon fordult elő hogy csend legyen mert mindig volt valami téma.De multhéten randiztam egy tök jó csajjal mert a barátnőitől megtudtam hogy tetszek neki de nagyon de tényleg nagyon sok volt a kínos csend. Jövőhéten ujra talizunk és félek hogy megint ilyen sok lesz a kínos csend :((

2017. ápr. 29. 08:18
 1/5 A kérdező kommentje:
2közös témát találtam...de ebböl is az egyiket azért mert ugyan az a hobbink de azt hamar átugrottuk. Ja es a randi ota teljesen máshogy másmilyen stílusban beszél velem facen és sokszor felhozza hogy ez de gáz volt... Nagyon elrontottam?
2017. ápr. 29. 08:22
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elrontottad.
2017. ápr. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem árt azzal tisztában lenni, hogy neki épp olyan kínos volt, mint neked, mivel ő is bedobhatott volna valami témát, ha eszébe jutott volna (de neki sem jutott eszébe semmi). Ha a jövőben sem sikerül semmit találni, amiről hosszasan el tudnátok beszélni, akkor tuti nem ő lesz az igazi.:D


Amúgy az szerintem egy pozitív tulajdonság, hogy ő kimondja, hogy valami nem úgy sikerült, ahogy kellett volna. Sokan ezt valamiért tabuként kezelik, talán azért, mert szégyellik bevallani.

2017. ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első randikon nem beszélni kell, hanem kérdezni. Érezze az a lány, hogy érdekel téged.
2017. máj. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosan. Kérdezz tőle. Mik az elképzelések a jövőjéről. Mi a kedvenc zenéje. Hova szeret menni nyaralni. Egy kis stílussal fűszerezve. Közben sztorik, rövid hozzászólások. Egy kis bók esetleg +ba :P ha ezek után se tud megszólalnu rendesen, akk nem ő a nagy ő:/
2017. máj. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!